سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
8:42:46 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت نام‌گذاری معابر به نام شهدا
ضرورت نام‌گذاری معابر به نام شهدا
گروه فرهنگی – فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد بر ضرورت نام‌گذاری خیابان‌ها و معابر شهرستان خرم‌آباد به نام شهدا تاکید کرد به گزارش ایکنا از لرستان، ماشاالله بازگیر، فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد، چهارشنبه، ۲۵ بهمن در کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم‌آباد با تاکید بر ضرورت مزین شدن نام خیابان‌ها، کوچه‌ها و معابر شهر خرم‌آباد به […]

گروه فرهنگی – فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد بر ضرورت نام‌گذاری خیابان‌ها و معابر شهرستان خرم‌آباد به نام شهدا تاکید کرد

به گزارش ایکنا از لرستان، ماشاالله بازگیر، فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد، چهارشنبه، ۲۵ بهمن در کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم‌آباد با تاکید بر ضرورت مزین شدن نام خیابان‌ها، کوچه‌ها و معابر شهر خرم‌آباد به نام شهدا، گفت: باید از تجربه‌های دیگران در نام‌گذاری کوچه‌ها و خیابان‌ها به نام شهدا استفاده کنیم.
وی انجام کارهای فرهنگی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نام‌گذاری معابر و خیابان‌ها به نام شهدا را از وظایف ذاتی شهرداری دانست و عنوان کرد: شهرداری با تهیه بسته‌های فرهنگی با موضوع و محتوای ایثار و شهادت می‌تواند فعالیت‌های گسترده‌ای در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام دهد.

خبر جدید  دفاع مقدس محملی برای تعامل و همگرایی تمامی دوستداران نظام است

ضرورت نام‌گذاری معابر به نام شهدا

بازگیر با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، این فرهنگ را نیاز نسل جوان دانست و گفت: نام‌گذاری کوچه و خیابان‌ها به نام شهدا به احترام از خودگذشتگی و برکت خون شهدا است، که امنیت و آرامش کشور را مدیون فداکاری آن ها هستیم.
فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد گفت: كوچه‌ها را به نام شهدا می‌كنيم تا بدانيم از گذرگاه خون كدامين شهيد به آرامش رسيده‌ايم و نیاز است که این فرهنگ را رواج دهیم‌.
انتهای پیام

خبر جدید  تشکیل پرونده ویژه ورزشکاران ملی لرستان در بخش مشاوره روانشناسی و داروییداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب