یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
14:47:38 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت نقد به‌دور از تضعیف نظام/ رسانه‌ها عامل پویایی جامعه هستند
ضرورت نقد به‌دور از تضعیف نظام/ رسانه‌ها عامل پویایی جامعه هستند
به گزارش خبرنگار مهر، رضا علیدادی در مراسم آغاز پخش  ساعته برنامه‌های صداوسیمای مرکز لرستان و افتتاح ۱۰۰ پروژه فنی این حوزه در لرستان در سخنانی در رسانه ملی شاهد اتفاقات خوبی در حوزه‌های مختلف صداوسیما هستیم اظهار داشت: این امر نیز در استان تحقق‌یافته است. ضرورت نقد به‌دوراز تضعیف نظام وی با تأکید بر […]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا علیدادی در مراسم آغاز پخش  ساعته برنامه‌های صداوسیمای مرکز لرستان و افتتاح ۱۰۰ پروژه فنی این حوزه در لرستان در سخنانی در رسانه ملی شاهد اتفاقات خوبی در حوزه‌های مختلف صداوسیما هستیم اظهار داشت: این امر نیز در استان تحقق‌یافته است.

ضرورت نقد به‌دوراز تضعیف نظام

وی با تأکید بر اینکه رسانه عامل توسعه فرهنگی، افزایش احساس امنیت، توسعه اجتماعی، اقتصادی و … است عنوان کرد: در حال حاضر ۲۶۰ کانال ماهواره‌ای در دنیا به زبان فارسی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اهداف نظام تبلیغ می‌کنند و این امر قدرت الهی و معنوی این نظام را نشان می‌دهد.

خبر جدید  مردم لرستان با کم‌آبی سازگار شوند

معاون توسعه و فناوری رسانه ملی در ادامه سخنان خود یکی از ویژگی‌های مهم رسانه را پویایی آن عنوان کرد و گفت: این پویایی از طریق رسانه نیز به جامعه منعکس می‌شود و پویایی جامعه را تقویت می‌کند.

علی دادی با تأکید بر اینکه نقش رسانه اطلاع‌رسانی دستاوردها و همچنین در کنار نقد به‌دوراز قیل‌وقال، تضعیف حاکمیت و مدیریت است افزود: رسانه و صداوسیما باید وظیفه رسانه‌ای خود را که همان ایجاد پویایی در جامعه و حرکت به سمت پیشرفت جامعه بوده را دنبال کند.

راه‌اندازی ۱۰۰۰ ایستگاه دیجیتال در کشور

وی صداوسیما را بنیان‌گذار تمدن اسلامی عنوان کرد و گفت: ایران اسلامی امروز در حوزه‌های مختلف نانو، پزشکی و … جزء کشورهای سرآمد در منطقه و جهان محسوب می‌شود.

خبر جدید  زائران بدون ویزا در مرز مهران به شهرهای خود بازگشت داده می شوند

معاون توسعه و فناوری رسانه ملی با تأکید بر ضرورت وابستگی به تفکر انقلابی در رسانه و صداوسیما بیان داشت: امروز ایران اسلامی در تفکر و اقدام انقلابی و تبعیت از رهبری در جهان سرآمد است.

علی دادی در ادامه سخنان خود با اشاره به پخش ۲۴ ساعته برنامه‌های صداوسیمای مرکز لرستان عنوان کرد: برای تحقق اهداف مدنظر در این رابطه باید همه توان و تلاش مجموعه صداوسیمای مرکز لرستان برای جلب رضایت مخاطبان به کار گرفته شود.

خبر جدید  اجتماع ۲۵ هزار نفری بسیجیان لرستان برگزار می‌شود

وی همچنین با تأکید بر ضرورت توجه به حوزه فناوری در کشور و همچنین در حوزه صداوسیما بیان داشت: امروز بیشترین نیاز ما در کشور به حوزه فناوری بوده و این در حالی است که ۴۵ درصد از جمعیت بیکار کشور مربوط به رشته‌های فناوری است.

معاون توسعه و فناوری رسانه ملی با تأکید بر اینکه تلاش ما توجه به مراکز صداوسیما در استان‌ها و تقویت آن‌ها است گفت: طی امسال هزار ایستگاه دیجیتال و ماهواره‌ای در سطح کشور راه‌اندازی شده است.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب