چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
8:29:11 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طراحی و چاپ لوح‌های مربوط به جشنواره ملی «شعر آیات»
طراحی و چاپ لوح‌های مربوط به جشنواره ملی «شعر آیات»
گروه فعالیت‌های قرآنی: لوح‌های نفرات برگزیده دومین جشنواره ملی شعر آیات، با بهره‌گیری از طرح اصلی پوستر جشنواره، طراحی و چاپ شده است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، لوح‌های نفرات برگزیده دومین جشنواره ملی شعر آیات، با بهره‌گیری از طرح اصلی پوستر جشنواره، طراحی و چاپ شده است.بنابراین گزارش، جشنواره ملی «شعر آیات» […]

گروه فعالیت‌های قرآنی: لوح‌های نفرات برگزیده دومین جشنواره ملی شعر آیات، با بهره‌گیری از طرح اصلی پوستر جشنواره، طراحی و چاپ شده است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، لوح‌های نفرات برگزیده دومین جشنواره ملی شعر آیات، با بهره‌گیری از طرح اصلی پوستر جشنواره، طراحی و چاپ شده است.
بنابراین گزارش، جشنواره ملی «شعر آیات» ٣١ برگزیده در بخش‌های مختلف جشنواره، شامل شعر کلاسیک، شعر نو، شعر سوره مبارکه «واقعه»، شعر کردی، شعر ترکی، شعر عربی و شعر لکی، لری و بختیاری، خواهد داشت.
یادآور می‌شود؛ دومین جشنواره ملی شعر آیات، بهمن‌ماه جاری، به میزبانی استان لرستان برگزار خواهد شد.
دبیرخانه این جشنواره شهریورماه سالجاری، فعالیت خود را آغاز کرده و پوستر و فراخوان این جشنواره پس‌از طراحی و چاپ در یک‌هزار نسخه، به انجمن‌های شعر استان‌ها و شهرهای پرجمعیت کشور، ارسال شد.
همچنین تیزر تبلیغاتی جشنواره آیات، در ١٠ شبکه استانی و شبکه‌های سراسری پخش شده و راه‌های مختلف ارتباطی با دبیرخانه جشنواره، در نظر گرفته شد، ازجمله، پایگاه اطلاع‌رسانی، گروه و کانال تلگرامی و ایمیل و … .
با تمدید مهلت ارسال آثار تا پایان آذرماه، ٢٥٠٠ اثر از بیش‌از ٤٠٠ شاعر به دبیرخانه جشنواره رسید، که از میان آن‌ها ٣١ اثر در رشته‌های مختلف، به‌عنوان آثار برتر و برگزیده انتخاب خواهند شد.

خبر جدید  شناسایی فرد متخلف متصرف به اراضی ملی «کاکارضا» در الشترداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب