چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
22:26:20 - یکشنبه 28 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح‌های اشتغال‌زا در قالب جلسات محدود بررسی شوند
طرح‌های اشتغال‌زا در قالب جلسات محدود بررسی شوند
استاندار لرستان گفت: طرح‌های اشتغال‌زا در قالب جلسات محدود بررسی شوند به گزارش خبرگزاری ایلنا در لرستان، سید موسی خادمی در جلسه کارگروه امور اقتصادی و تولیدی استان با اشاره به طرح‌های اشتغال‌زایی که در کشور مطرح است، اظهار داشت: دولت برای سال آینده با هدف ایجاد یک میلیون شغل، طرح‌های متفاوتی برای اشتغال معرفی […]

استاندار لرستان گفت: طرح‌های اشتغال‌زا در قالب جلسات محدود بررسی شوند

به گزارش خبرگزاری ایلنا در لرستان، سید موسی خادمی در جلسه کارگروه امور اقتصادی و تولیدی استان با اشاره به طرح‌های اشتغال‌زایی که در کشور مطرح است، اظهار داشت: دولت برای سال آینده با هدف ایجاد یک میلیون شغل، طرح‌های متفاوتی برای اشتغال معرفی کرده است.

خبر جدید  زمین پرتاب‌های معلولان همچنان خاکی است

وی افزود: این طرح‌ها در قالب رونق تولید با اعتباری حدود ۳۰ هزار، اشتغال فراگیر تقریبا ۲۰ هزار‌ و اشتغال روستایی حدود ۱۱ هزار میلیارد تومان است.

خادمی ادامه داد: همچنین مشاغل کوچک در بانک‌های خاص، تسهیلات تکلیفی که در قالب خدمات حمایتی و دیگر تسهیلات متنوع تعریف شده است جزو این طرح‌ها هستند.

خبر جدید  مبارزه با آفت سن در سطح 276 هزارهکتار از مزارع گندم

استاندار لرستان تصریح کرد: امروز برای بررسی تمام این طرح‌ها جلسه‌ای برگزار شده که در اجرای آنها اشکالاتی برای هماهنگی بین دستگاه‌ها، بانک‌ها و همچنین شهرستان‌ها وجود دارد.

وی در راستای بهتر جمع‌بندی و حل اشکالات موجود این طرح‌ها به برگزاری جلسات محدودتری تاکید کرد و بیان داشت: این جلسات در سطح شهرستان‌های استان خاص یک منطقه و یا برای بررسی طرح‌های مربوط به یک دستگاه خاص و نهایت در قالب یک طرح مشخص برای همه شهرستان‌ها و دستگاه‌های اجرایی برگزار شود.

خبر جدید  استمرار جوی آرام و پایدار در لرستان تا دو روز آینده

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب