یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹
9:39:51 - شنبه 6 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح‌های با توجیه اقتصادی به بانک‌های خصوصی معرفی شوند
طرح‌های با توجیه اقتصادی به بانک‌های خصوصی معرفی شوند
استاندار لرستان گفت: بانک‌های خصوصی در مناطقی که بیشترین منابع را جذب کرده‌اند سرمایه‌گذاری کنند. شعار سال: دکتر سیدموسی خادمی در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی با بیان این‌که بانک‌های خصوصی ظرفیت بزرگی برای توسعه هستند، اظهار کرد: در استان‌های کمتر توسعه یافته بانک‌های خصوصی کمتر تمایل به سرمایه‌گذاری دارند. خبر جدید  وزیر تکلیف […]

استاندار لرستان گفت: بانک‌های خصوصی در مناطقی که بیشترین منابع را جذب کرده‌اند سرمایه‌گذاری کنند.

شعار سال: دکتر سیدموسی خادمی در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی با بیان این‌که بانک‌های خصوصی ظرفیت بزرگی برای توسعه هستند، اظهار کرد: در استان‌های کمتر توسعه یافته بانک‌های خصوصی کمتر تمایل به سرمایه‌گذاری دارند.

خبر جدید  نسل چهارم انقلاب ادامه دهنده راه امام (ره) و شهدا

وی در ادامه افزود: متاسفانه ما نیز نتوانسته‌ایم به درستی از این ظرفیت‌های بزرگ استفاده کنیم.

خادمی با توصیه به بانک‌های خصوصی گفت: آنها باید در مناطقی سرمایه‌گذاری کنند که بیشترین منابع را در همان استان جذب کرده‌اند.

استاندار لرستان افزود: طرح‌هایی که توجیه اقتصادی دارند را باید شناسایی کرده و به بانک‌های خصوصی که راغب مشارکت هستند معرفی کنیم.

خبر جدید  بیش از ۱۲۰ میلیارد دلار ذخائر ارزی داریم/ نرخ دلار نباید بالا باشد

وی با بیان این‌که ما باید فرصت را فراهم کنیم تا سرمایه‌گذاران و این بانک‌ها در توسعه استان مشارکت کنند، تصریح کرد: از طرفی برای این بنگاه‌های اقتصادی فرصتی است تا به کسب و کار خود رونق دهند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۱۵دی ۹۶، کدمطلب:۹۶۱۰۱۵۰۷۶۱۹، www.isna.ir

خبر جدید  ارائه سه میلیون نفر ساعت آموزش فنی حرفه‌ای در لرستان

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد