چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
9:39:51 - شنبه 6 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح‌های با توجیه اقتصادی به بانک‌های خصوصی معرفی شوند
طرح‌های با توجیه اقتصادی به بانک‌های خصوصی معرفی شوند
استاندار لرستان گفت: بانک‌های خصوصی در مناطقی که بیشترین منابع را جذب کرده‌اند سرمایه‌گذاری کنند. شعار سال: دکتر سیدموسی خادمی در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی با بیان این‌که بانک‌های خصوصی ظرفیت بزرگی برای توسعه هستند، اظهار کرد: در استان‌های کمتر توسعه یافته بانک‌های خصوصی کمتر تمایل به سرمایه‌گذاری دارند. خبر جدید  لازمه قبول […]

استاندار لرستان گفت: بانک‌های خصوصی در مناطقی که بیشترین منابع را جذب کرده‌اند سرمایه‌گذاری کنند.

شعار سال: دکتر سیدموسی خادمی در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی با بیان این‌که بانک‌های خصوصی ظرفیت بزرگی برای توسعه هستند، اظهار کرد: در استان‌های کمتر توسعه یافته بانک‌های خصوصی کمتر تمایل به سرمایه‌گذاری دارند.

خبر جدید  امکان نشست و برخاست هواپیمای پهن پیکر در فرودگاه خرم‌آباد وجود ندارد

وی در ادامه افزود: متاسفانه ما نیز نتوانسته‌ایم به درستی از این ظرفیت‌های بزرگ استفاده کنیم.

خادمی با توصیه به بانک‌های خصوصی گفت: آنها باید در مناطقی سرمایه‌گذاری کنند که بیشترین منابع را در همان استان جذب کرده‌اند.

استاندار لرستان افزود: طرح‌هایی که توجیه اقتصادی دارند را باید شناسایی کرده و به بانک‌های خصوصی که راغب مشارکت هستند معرفی کنیم.

خبر جدید  شهید زنده لرستانی یک افتخار ملی است

وی با بیان این‌که ما باید فرصت را فراهم کنیم تا سرمایه‌گذاران و این بانک‌ها در توسعه استان مشارکت کنند، تصریح کرد: از طرفی برای این بنگاه‌های اقتصادی فرصتی است تا به کسب و کار خود رونق دهند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۱۵دی ۹۶، کدمطلب:۹۶۱۰۱۵۰۷۶۱۹، www.isna.ir

خبر جدید  دشت کوهدشت هم‌چنان در وضعیت ممنوعه؛ محصولات سازگار با کم‌آبی کشت می‌شود

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب