سه شنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۹
9:06:14 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح آب‌رسانی به ۱۷۱ روستا در دست اجرا است
طرح آب‌رسانی به ۱۷۱ روستا در دست اجرا است
مدیرعامل شرکت آبفار لرستان گفت: طرح آب‌رسانی حدود ۱۷۱ روستا با جمعیت ۷۰ هزار نفر در دست اجرا است. به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، علیرضا کاکاوند ضمن بیان این مطلب افزود: طرح آب‌رسانی تعداد ۲۵ روستا با جمعیت ۱۵ هزار و ۵۰۰ نفر آماده بهره‌برداری است که در ایام مبارک دهه‌فجر افتتاح و بهره‌برداری می‌رسند […]

مدیرعامل شرکت آبفار لرستان گفت: طرح آب‌رسانی حدود ۱۷۱ روستا با جمعیت ۷۰ هزار نفر در دست اجرا است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، علیرضا کاکاوند ضمن بیان این مطلب افزود: طرح آب‌رسانی تعداد ۲۵ روستا با جمعیت ۱۵ هزار و ۵۰۰ نفر آماده بهره‌برداری است که در ایام مبارک دهه‌فجر افتتاح و بهره‌برداری می‌رسند و مابقی تا پایان سال مالی انجام خواهند شد.

خبر جدید  دشت کوهدشت بیابان می‌شود؟!

مدیرعامل شرکت آبفار لرستان تصریح کرد: دو هزار و ۸۸۶ روستا در استان داریم که از این تعداد یک‌هزار ۵۶۰ روستا بالای ۲۰ خانوار و حدود یک‌هزار و ۳۰۰ روستا زیر ۲۰ خانوار هستند.

کاکاوند اضافه کرد: یکی از مشکلات شرکت آبفار این است که عمده شکایات از روستاهای زیر ۲۰ خانوار است چون در شاخص بهره‌وری روستاهای زیر ۲۰ خانوار حساب نمی‌شوند.

خبر جدید  اعلام زمان ویرایش اطلاعات آزمون حفظ و مفاهیم قرآن

وی بیان کرد: دو هزار و ۱۰۰ روستای استان آب‌رسانی آن انجام‌شده که حدود ۷۳۰ روستا تحت پوشش نیستند.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد