چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
9:33:25 - یکشنبه 7 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح روستا تعاون در استان لرستان اجرا می‌شود
طرح روستا تعاون در استان لرستان اجرا می‌شود
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: طرح روستا تعاون در روستاهای کمتر توسعه یافته استان لرستان اجرا می‌شود شعار سال: علی آشتاب با اشاره به اجرای طرح روستا تعاون در استان لرستان اظهارداشت: این طرح جهت توسعه روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها اجرا می‌شود. وی با بیان اینکه طرح روستا […]

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: طرح روستا تعاون در روستاهای کمتر توسعه یافته استان لرستان اجرا می‌شود

شعار سال: علی آشتاب با اشاره به اجرای طرح روستا تعاون در استان لرستان اظهارداشت: این طرح جهت توسعه روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه طرح روستا تعاون در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و حمایت از تولید و اشتغال است، افزود: هدف از اجرای این طرح توسعه بازار محصولات روستایی، بهبود وضعیت زندگی و پیشگیری از مهاجرت روستاییان است.

خبر جدید  مانده‎ام اگر خیرین مدرسه‎ساز نبودند، تکلیف مدارس این شهرستان چه می‎شد؟

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان عنوان کرد: هدایت سرمایه ها به سمت اشتغال مولد، استفاده بهینه از منابع و مزیت‌های روستا، افزایش راندمان و کاهش هزینه، هم‌افزایی در تولید محصولات روستاییان از دیگر اهداف اجرای طرح روستا تعاون است.

وی روستا را کانون ارزش آفرینی دانست و بیان کرد: اجرای طرح روستا تعاون سبب افزایش مشارکت مردمی، توسعه پایدار مناطق روستایی و سازماندهی سرمایه‌های خرد می‌شود.

خبر جدید  مانده‎ام اگر خیرین مدرسه‎ساز نبودند، تکلیف مدارس این شهرستان چه می‎شد؟

آشتاب با اشاره به اینکه با اجرای این طرح در روستاهای کشور دو هزار طرح تعاونی به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: با بهره‌برداری از این طرح‌ها ۲۶ هزار و ۲۱۸ شغل مولد در روستاهای کشور ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینکه طرح روستا تعاون در دو مرحله اجرا و در هر مرحله ۱۰۰۰ تعاونی در هزار روستای کشور ایجاد می‌شود، تصریح کرد: این طرح در روستاهای کمتر توسعه یافته لرستان نیز اجرایی می‌شود.

خبر جدید  احداث ۳۸۰۰ واحد مسکونی روستایی سیل زده در استان

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری تحلیلی خبرآنلاین ، تاریخ انتشار ۱۶دی ۹۶، کدمطلب:۷۴۳۷۱۰، www.khabaronline.ir

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب