دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
13:22:37 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ظرفیت دانشگاه فرهنگیان به جامعه معرفی نشده است/ سابقه ۷۴ ساله تربیت معلم در لرستان
ظرفیت دانشگاه فرهنگیان به جامعه معرفی نشده است/ سابقه ۷۴ ساله تربیت معلم در لرستان
گروه فرهنگی – رئیس دانشگاه فرهنگیان لرستان به سابقه یک‌صد سال تربیت معلم در کشور و ۷۴ سال تربیت معلم در لرستان اشاره کرد و گفت: ظرفیت دانشگاه فرهنگیان به جامعه معرفی نشده است.

به گزارش ایکنا از لرستان، علی آقاییجودکی، رئیس دانشگاه فرهنگیان لرستان امروز شنبه، یکم دی در آیین نکوداشت یکصد سال تربیت معلم در ایران و ۷۴ سال تربیت معلم در لرستان، در دانشگاه فرهنگیان علامه طباطبایی خرمآباد، اظهار کرد: بوسه بر دست معلم سزاوار و شایسته است.
وی با اشاره به تکریم پیشکسوتان عرصه تربیت معلم در لرستان در این مراسم اشاره کرد و گفت: بخشی از برنامه تقدیر از برگزیدگان هفته آموزش دانشگاه فرهنگیان است.
آقایی به یکصد سال تربیت معلم در کشور و ۷۴ سال تربیت معلم در لرستان اشاره کرد و ادامه داد: استارت این کار از مهرماه امسال زده شد و چهار کمیته مستندسازی، تبلیغات، اجرایی و پشتیبانی جهت برگزاری باشکوه این مراسم تشکیل شد.
رئیس دانشگاه فرهنگیان لرستان با اشاره به اینکه دانشسرای تربیت معلم در لرستان برای اولین بار در ۱۳۲۳ بروجرد تاسیس شد، اظهار کرد: در دهه ۴۰ دانشسرای تخصصی در الیگودرز تاسیس میشود و بعد از انقلاب مراکز تربیت معلم به شکل نوین تشکیل و نهایتاً از سال ۹۰ تاکنون تحت عنوان دانشگاه فرهنگیان به فعالیت خود ادامه میدهند.
وی با ذکر اینکه علیرغم اینکه ما صدمین سال مراکز تربیت معلم را پشت سر میگذاریم اما آنطور که باید و شاید مردم نسبت به دانشگاه فرهنگیان شناخت پیدا نکردند، ادامه داد: ظرفیت دانشگاه فرهنگیان به جامعه معرفی نشده است. انتهای پیام
منبع :: http://lorestan.iqna.ir

خبر جدید  ارسال 120 مقاله به همایش بین‌المللی «سیره علوی»/آغاز داوری از 16 بهمنداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد