چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
15:12:55 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عزم قضات تعزیرات در تحقق اقتصاد مقاومتی
عزم قضات تعزیرات در تحقق اقتصاد مقاومتی
گروه اقتصاد: مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان به عزم قضات تعزیرات در تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره و تصریح کرد: دغدغه مردم و مسئولان در خصوص چارت تعزیرات برطرف شده است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، بهرام براری، مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان، عصر امروز سه‌شنبه، ۱۷بهمن در جلسه شورای اداری لرستان، گفت: در سازمان تعزیرات […]

گروه اقتصاد: مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان به عزم قضات تعزیرات در تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره و تصریح کرد: دغدغه مردم و مسئولان در خصوص چارت تعزیرات برطرف شده است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، بهرام براری، مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان، عصر امروز سه‌شنبه، ۱۷بهمن در جلسه شورای اداری لرستان، گفت: در سازمان تعزیرات حکومتی یکی‌از دغدغه‌های مسئولان این بود که تعزیرات در بسیاری از شهرستان‌ها اداره مستقل ندارد اما شعب سیار تعزیرات خدمت رسانی می‌کنند.
وی با بیان این‌که از سال ۷۳ تا ۹۶ هیچ‌گونه تغییراتی در ساختار چارت تعزیرات در شهرستان‌ها نداشتیم، اضافه کرد: با حضور سید‌علی‌رضا آوایی به‌عنوان وزیر دادگستری این ساختار مطلوب شده است.
براری به قانون مبارزه با قاچاق کالا اشاره و تصریح کرد: کل قضات ما در تعزیرات استان هم دارای مسئولیت قضایی هستند و هم اختیارات قضایی را در راستای تحقق شعار سال دارند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان گفت: در بحث کالا و خدمات یازده درصد کاهش وارده در بحث دارو و ارز ۶۷ درصد افزایش پرونده داشتیم.
وی افزود: در سال جاری مجموعاً ۵۰ درصد وصولی جرائم قاچاق کالا و ارز داشتیم.

خبر جدید  استاندار لرستان:ملت با همه سلیقه‌ها در منافع ملی متحد عمل می‌کنندداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب