دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
9:52:19 - جمعه 2 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
غبارروبی قبور مطهر شهدای فرهنگی و دانش‌آموز خرم‌آباد
غبارروبی قبور مطهر شهدای فرهنگی و دانش‌آموز خرم‌آباد
گروه اجتماعی ـ به‌مناسبت گرامیداشت هفته تربیت اسلامی طی مراسمی پنج‌شنبه، دهم اسفند قبور مطهر شهدای فرهنگی و دانش‌آموز خرم‌آباد غبارروبی و عطرافشانی شد. به گزارش ایکنا از لرستان، در مراسمی که پنج‌شنبه، دهم اسفند به‌مناسبت گرامیداشت هفته تربیت اسلامی برگزار شد، با حضور سرپرست اداره‌کل آموش و پرورش لرستان، معاون پرورشی و فرهنگی و […]

گروه اجتماعی ـ به‌مناسبت گرامیداشت هفته تربیت اسلامی طی مراسمی پنج‌شنبه، دهم اسفند قبور مطهر شهدای فرهنگی و دانش‌آموز خرم‌آباد غبارروبی و عطرافشانی شد.

به گزارش ایکنا از لرستان، در مراسمی که پنج‌شنبه، دهم اسفند به‌مناسبت گرامیداشت هفته تربیت اسلامی برگزار شد، با حضور سرپرست اداره‌کل آموش و پرورش لرستان، معاون پرورشی و فرهنگی و جمعی از کارکنان ستادی اداره‌کل آموزش و پرورش لرستان، گلزار شهدای فرهنگی و دانش‌آموز شهر خرم‌آباد غباررویی و عطر افشان شد.
سید احمدعلی موسوی‌نیا، سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش لرستان در این مراسم عزت، اقتدار و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی را مرهون رشادت، پایمردی و صلابت شهدا و ایثارگران برشمرد و گفت: باید از خداوند طلب کنیم تا شرمنده شهدا نشویم و بتوانیم میراث‌دار آرمان شهیدان باشیم.

خبر جدید  انجام ارزیابی ژرم پلاسم در لرستان

غبارروبی قبور مطهر شهدای فرهنگی و دانش‌آموز خرم‌آباد

وی افزود: امروز ثمرات و برکات خون شهدا موجب شده تا نظام اسلامی مستحکم‌تر از گذشته و سرافرازانه در عرصه‌های مختلف بدرخشد.
موسوی‌نیا هفته تربیت اسلامی را فرصت مناسبی برای معرفی ستارگان آسمان معرفت و اندیشه برشمرد و ادامه داد: باید پیام و آرمان شهیدان را به نسل جوان و نوجوان انتقال داد و آنها را با حوادث و روایدادهای انقلاب در برهه‌های مختلف آشنا کرد.
احمدی، سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی هم انتقال فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت را ازجمله راهبردهای حوزه کاری خود برشمردو گفت: شهیدان و ایثارگران قهرمانان واقعی انقلابند و باید این قهرمانان به‌عنوان اسطوره‌ها و الگوهای عملی زندگی به نسل آینده‌ساز معرفی شوند.
در ادامه این مراسم با قرائت فاتحه و نثار شاخه‌های گُل قبور مطهر شهیدان عطرافشانی شد.

خبر جدید  ۷ عامل رستگاری/ خشوع در نماز؛ اولین عامل

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد