سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
13:23:43 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
غرس ۵۵ هزار اصله نهال توسط دانش‌آموزان لرستانی
غرس ۵۵ هزار اصله نهال توسط دانش‌آموزان لرستانی
گروه اجتماعی: معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان گفت: در سایه تعامل و همکاری با سازمان‌های مردم‌نهاد تاکنون بیش‌از ۵۵ هزار اصله نهال توسط دانش‌آموزان لرستانی غرس شده است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، نشست هم‌اندیشی با سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در حوزه محیط زیست با حضور معاون تربیت بدنی و […]

گروه اجتماعی: معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان گفت: در سایه تعامل و همکاری با سازمان‌های مردم‌نهاد تاکنون بیش‌از ۵۵ هزار اصله نهال توسط دانش‌آموزان لرستانی غرس شده است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، نشست هم‌اندیشی با سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در حوزه محیط زیست با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان با هدف استفاده از ظرفیت این سمن‌ها در ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست امروز چهارشنبه، ۲۱  بهمن در خرم‌آباد برگزار شد.
فرید بهرامی، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان در این نشست، گفت: سازمان‌های مردم نهاد و افراد فعال در حوزه محیط زیست باید به‌جای رقابت بر اصل یادگیری توجه کرده و با همکاری در پیشبرد اهداف و فعالیت‌های خود اقدامات مؤثری انجام دهند.
وی خردورزی و عقل‌گرایی را دو عنصر مهم در موفقیت این انجمن‌ها برشمرد و افزود: شناسایی، حمایت و بهینه‌سازی فعالیت‌های صاحب‌نظران، هنرمندان و علاقه‌مندان به طبیعت و معرفی آثار و دست‌آوردهای آنان به دانش‌آموزان، راه‌اندازی کارگاه‌های آموزشی، پژوهشی در خصوص محیط زیست، برپایی همایش‌ها و جشنواره‌های زیست محیطی در جهت فرهنگ‌سازی و اشاعه اهداف و و رسالت‌های محیط زیست طبیعی و انسانی به‌صورت کاربردی ازجمله اهدافی است که در همکاری با سازمان‌های مردم‌نهاد دنبال می‌شود.

خبر جدید  برای استفاده بهینه از منابع آبی حساسیت بیشتری داشته باشیم

بهرامی جلب مشارکت‌های مردمی در زمینه‌های حفاظت و حراست از محیط زیست، ایجاد گسترش و تقویت هماهنگی بین بخش‌های دولتی و مردم، گسترش نظارت عمومی، افزایش بهره‌وری در استفاده از منابع، ارائه راهکارها و پیشنهادها به سازمان‌ها به‌منظور کمک به رفع مشکلات و نارسایی‌ها، پایداری در تولید و مصرف منابع طبیعی و محیط زیست، بیابان‌زدایی و درخت‌کاری را ازجمله کارکردهای سازمان‌های مردم نهاد عنوان کرد و گفت: در سایه تعامل و همکاری با سازمان‌های مردم‌نهاد تاکنون بیش‌از ۵۵ هزار اصله نهال توسط دانش‌آموزان لرستانی غرس شده است.

خبر جدید  تمدید مهلت شرکت در جشنواره ملی «کتابخوانی رضوی» تا دهم مردادداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب