چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
15:19:39 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
«فاطمه رضایی» دانش آموز مصدوم حادثه کوهدشت به تهران اعزام شد
«فاطمه رضایی» دانش آموز مصدوم حادثه کوهدشت به تهران اعزام شد
به گزارش خبرنگار مهر، «فاطمه رضایی» دانش آموز کوهدشتی که سه شنبه هشتم اسفندماه جاری بر اثر حادثه انفجار در محل دبیرستان دخترانه «حجاب» کوهدشت دچار قطع شدگی از ناحیه مچ دست شده بود امروز برای ادامه روند درمانی به تهران اعزام شد. عبدالرضا شهبازی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در این رابطه […]

به گزارش خبرنگار مهر، «فاطمه رضایی» دانش آموز کوهدشتی که سه شنبه هشتم اسفندماه جاری بر اثر حادثه انفجار در محل دبیرستان دخترانه «حجاب» کوهدشت دچار قطع شدگی از ناحیه مچ دست شده بود امروز برای ادامه روند درمانی به تهران اعزام شد.

عبدالرضا شهبازی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در این رابطه گفت: تا کنون روند درمانی «فاطمه رضایی» در بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد انجام شده بود و این دانش آموز یک مرحله مورد عمل جراحی قرار گرفته است.

خبر جدید  بارش ۱۳ میلی‌متر باران/تردد در ۲ محور با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است

وی عنوان کرد: با تشخیص پزشکان این نیاز احساس شد که برای ادامه روند درمان هر چه سریعتر به تهران اعزام شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: بر این اساس دانش آموز حادثه دیده کوهدشتی با بالگرد هوایی مرکز فوریت های پزشکی استان به بیمارستان امام حسین (ع) تهران اعزام شد تا ادامه مراحل درمان خود را در آنجا پیگیری کند.

خبر جدید  «پژمان شاهوردی» هنرمند سال انقلاب اسلامی ایران شدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد