پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
12:01:25 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت ۳۰۰ تشکل دینی، فرهنگی و قرآنی در دلفان
فعالیت ۳۰۰ تشکل دینی، فرهنگی و قرآنی در دلفان
گروه فرهنگی: کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان از فعالیت بیش‌از ۳۰۰ تشکل دینی و قرآنی در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، امین فاضلی‌ایرانشاهی، کارشناس فرهنگی و مسئول تشکل‌های دینی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان امروز، ۲۴ بهمن در جمع خبرنگاران از فعالیت بیش‌از ۳۰۰ تشکل دینی و […]

گروه فرهنگی: کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان از فعالیت بیش‌از ۳۰۰ تشکل دینی و قرآنی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، امین فاضلی‌ایرانشاهی، کارشناس فرهنگی و مسئول تشکل‌های دینی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان امروز، ۲۴ بهمن در جمع خبرنگاران از فعالیت بیش‌از ۳۰۰ تشکل دینی و قرآنی در این شهرستان خبر داد و گفت: این تعداد تشکل دینی و قرآنی در قالب هیئت‌های مذهبی، کانون‌های فرهنگی تبلیغی، انجمن‌های اسلامی و مؤسسه و مراکز قرآنی در سطح شهر و روستاهای شهرستان دلفان مشغول انجام فعالیت‌های فرهنگی، مذهبی و قرآنی هستند.
وی افزود: حضور و مشارکت این تشکل‌ها در برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی، برگزاری مراسم معنوی اعتکاف، گفتمان‌های دینی، کارگاه‌های آموزشی ازجمله عفاف و حجاب و مهارت‌های زندگی، اجرای طرح‌های قرآنی، مسابقات فرهنگی و قرآنی، تولید نشریه‌‌ها و وبلاگ‌‌نویسی و برگزاری مراسم در مناسبت‌های ملی و مذهبی که به‌صورت محوری برگزار می‌شود، از اهم فعالیت‌های تشکل‌های دینی و قرآنی در سطح شهر و روستاهای شهرستان دلفان است.

خبر جدید  رویدادهای خبری شنبه 23 دی ماه مرکز لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب