دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
12:31:08 - سه‌شنبه 25 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت ۲۱ مرکز سوادآموزی در لرستان
فعالیت ۲۱ مرکز سوادآموزی در لرستان
خرم آباد – ایرنا – معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان لرستان گفت: ۲۱ مرکز سوادآموزی در این استان مشغول ارایه خدمات آموزشی به بیسوادان هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هاشم دالوند شامگاه دوشنبه در جلسه ستاد پشتیبانی سواد آموزی شهرستان پلدختر اظهار داشت: از این تعداد هشت مرکز در شهرستان الیگودرز ، چهار مرکز در کاکاوند، یک مرکز در بروجرد ، ۲ مرکز در اشترینان ، چهار مرکز در خرم آباد، یک مرکز در دورود و یک مرکز درشهرستان کوهدشت فعالیت می کنند.
وی افزود: توانایی فکری ، انسجام و وحدت بین مسوولان شهرستان پلدختر در رابطه با برگزاری جلسات به طور مستمر با مدیریت خوب فعالیت های سواد آموزی را در این شهرستان نسبت سایر شهرستان های استان پر رنگتر کرده است.
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان لرستان گفت: یادگیری و سواد در بدو تولد و خلقت انسان وجود داشته و دارد و با رشد و تکامل انسان تغییر جهت پیدا کرده و امروز باید برای این کار راه نوینی در پیش گرفت و از حالت سنتی آن را خارج کرد.
وی از برگزاری نخستین یادواره ۱۳ شهید سوادآموزی استان لرستان در ۲۰ دی ماه جاری خبر داد و افزود: برنامه ریزی ها در این رابطه در حال انجام است.
دالوند به چگونگی وضعیت به کارگیری و استخدام نیروهای آموزش دهنده نهضت سواد آموزی در استان لرستان اشاره کرد و خاطرنشان کرد: کسانی که قبل ازسال ۹۲ به طور مستمر تا ۹۷-۹۶ در این راستا فعالیت داشتند به شرط داشتن مدرک حداقل فوق دیپلم در اولویت استخدام نهضت سواد اموزی هستند.
۷۲۷۲/۶۰۶۰

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  سرمای اردیبهشت امسال 750هزار هکتار باغات کشور را از بین بردداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد