جمعه, ۲ آبان , ۱۳۹۹
15:24:48 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت ۴۳ مبلّغ در طرح «مدارس امین» لرستان
فعالیت ۴۳ مبلّغ در طرح «مدارس امین» لرستان
گروه فرهنگی ـ در حال حاضر ۴۳ مبلّغ در طرح «مدارس امین» در لرستان فعالیت دارند که از این تعداد ۲۵ نفر بانو و مابقی آقا هستند و این مبلّغات به‌صورت دائم در بین دانش‌آموزان به تبلیغ و تبیین مسائل دینی و قرآنی مشغول هستند . به گزارش ایکنا از لرستان، حجت‌الاسلام محمد ولی‌پور، معاون […]

گروه فرهنگی ـ در حال حاضر ۴۳ مبلّغ در طرح «مدارس امین» در لرستان فعالیت دارند که از این تعداد ۲۵ نفر بانو و مابقی آقا هستند و این مبلّغات به‌صورت دائم در بین دانش‌آموزان به تبلیغ و تبیین مسائل دینی و قرآنی مشغول هستند .

به گزارش ایکنا از لرستان، حجت‌الاسلام محمد ولی‌پور، معاون تبلیغ حوزه علمیه لرستان امروز، ششم اسفند در جمع خبرنگاران با اشاره به ضرورت حضور مبلّغان در بین کودکان و نوجوان برای اشاعه و تقویت فرهنگ دینی، گفت: در حال حاضر ۴۳ مبلّغ در طرح «مدارس امین»، در استان لرستان فعالیت دارند که از این تعداد ۲۵ نفر بانو و مابقی مبلغان آقا هستند که به‌صورت دائم در بین دانش‌آموزان به تبلیغ و تبیین مسائل دینی و قرآنی مشغول هستند .
وی با اشاره به این‌که حضور مبلغان در مدارس در تقویت بنیه دینی قشر دانش‌آموز بسیار مؤثر است، اظهارکرد: تبلیغ و تبیین مسائل دینی در مدارس از سوی مبلغان در پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه مؤثر است و می‌تواند نوجوانان را در برابر تهاجمات فرهنگی دشمنان بیمه نماید .
معاون تبلیغ حوزه علمیه لرستان با اشاره به این‌که اجرای طرح تربیتی در سرفصل‌های متعدد ۱۰گانه ازجمله اخلاقی، معرفتی و بصیرت‌افزایی در مدارس از برنامه‌های تبلیغی مبلّغان است، ادامه داد: تبیین مسائل اخلاقی، دینی، بصیرتی، بیان مسائل روز جامعه، پاسخگویی به شبهات دینی دانش‌آموزان و … ازجمله شاخص‌های مهم فعالیت طرح تربیتی مبلّغان در مدارس امین است .
حجت‌الاسلام ولی‌پور با اشاره به ضرورت و تاسیس مهدها و مراکز پیش‌دبستانی «امین»، اضافه کرد: بیان مسائل دینی و قرآنی با ضریب نفوذ کلام و بیان مبلّغان و روحانیون برای کودکان می‌تواند در تربیت نسلی مؤمن، پویا و اسلامی مؤثر باشد، لذا در این خصوص در حال رایزنی با مراکز ذی‌ربط برای تاسیس مهدهای «امین» با حضور مبلّغان برای کودکان هستیم.

خبر جدید  نشست روشنگری در پایگاه شهیده مریم عسگری در حوزه حضرت زهرا (س) الیگودرز

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد