دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰
18:19:37 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فقر خط قرمز در جامعه است/ اولویت نظام و نهادها رفع فقر باشد
فقر خط قرمز در جامعه است/ اولویت نظام و نهادها رفع فقر باشد
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام احمد مبلغی ظهر چهارشنبه در یادواره شهدای انقلاب اسلامی استان لرستان و تجلیل از برترین‌های قرآنی بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان در سخنانی بابیان اینکه مسئولان باید رابطه خود را با مردم مانند سال ۵۷ کنند و این فقط ملت نیست که باید به سال ۵۷ بازگردد بلکه مسئولان، […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام احمد مبلغی ظهر چهارشنبه در یادواره شهدای انقلاب اسلامی استان لرستان و تجلیل از برترین‌های قرآنی بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان در سخنانی بابیان اینکه مسئولان باید رابطه خود را با مردم مانند سال ۵۷ کنند و این فقط ملت نیست که باید به سال ۵۷ بازگردد بلکه مسئولان، مدیران، استانداران، سفرا، روحانیت، دانشگاه‌ها و … باید به این نقطه برگردد و این راه را ادامه دهد.

وی با تأکید بر اینکه خانواده شهدا نیز همیشه باید معزز باشند گفت: باید برای ایثارگران و خانواده شهدا همواره احترام و جایگاه ویژه قائل باشیم.

خبر جدید  ۲ مرکز «اوتیسم» و کودکان کار در بروجرد افتتاح شدند

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه همه ما باید در این مسیر با شتاب و با نگاه به آنچه به دست آورده‌ایم، اصلاح و ترمیم مشکلات ازجمله فقر اقدام کنیم گفت: فقر را باید از بین برد، چراکه این امر یک اصل است.

حجت‌الاسلام مبلغی بابیان اینکه بعضی از امور در اسلام خط قرمز است و اسلام اجازه ظهور آن وضعیت را نمی‌دهد تصریح کرد: زمین و زمان، همه امکانات، نگاه‌ها و مدیریت‌ها باید ظرفیت‌ها و انرژی‌های خود را تجمیع کنند تا نقطه منفی خط قرمز و نامطلوب ازنظر اسلام که یکی از آن‌ها فقر از بین برود.

خبر جدید  امام خمینی (ره)انقلابی بود /بهترین راهکار برای حفظ انقلاب،حفظ وحدت ملی است

وی بابیان اینکه فقر «ام‌الفساد» است و گاهی تا جایی پیش می‌رود که فساد بزرگ‌تر، یعنی کفر از درون آن برمی‌خیزد گفت: فقر شوخی و تعارف ندارد، اولین هدف اجتماعی پیامبران حذف و نابودی فقر بود.

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه همه نظام و نهادها باید دست‌به‌دست هم بدهند تا بتوانند فقر را از بین ببرند ادامه داد: اولویت را باید متمرکز بر حذف فقر کرد.

خبر جدید  پدیده گردو غبار از فردا بعد از ظهر موجب کاهش دید افقی در لرستان می شود.

حجت‌الاسلام مبلغی با تأکید بر اینکه باوجود فقر مشکلات زیادی را خواهیم داشت تصریح کرد: تأکیدات رهبری و مسئولان نیز بر رفع این مسئله است و این امر نیاز به برنامه‌ریزی و اولویت دادن دارد.

وی بابیان اینکه فقر خط قرمز است و اسلام فقر را نمی‌پذیرد ادامه داد:اسلام در برابر فقر کوتاه نمی‌آید و ما باید با همه جان خود، دلسوزی و تلاش خود رفع فقر را در اولویت قرار دهیم تا انقلاب مسیر اصیل خود را بیشتر از گذشته طی کند.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب