شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
17:52:04 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قدردانی از زحمات پاکبان‌ها در تولید کمتر زباله و تفکیک آن‌ها است
قدردانی از زحمات پاکبان‌ها در تولید کمتر زباله و تفکیک آن‌ها است
به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی عصر شنبه در مراسم تجلیل از پاکبانان خرم آباد با اشاره به اینکه پاکبانان قشری هستند که بی ادعا و با همه توان محیط زیست را برای زندگی ما مهیا می کنند، اظهار داشت: این عزیزان شایسته تقدیر و قدردانی هستند. نامگذاری ۱۲ اسفند به عنوان روز پاکبان […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی عصر شنبه در مراسم تجلیل از پاکبانان خرم آباد با اشاره به اینکه پاکبانان قشری هستند که بی ادعا و با همه توان محیط زیست را برای زندگی ما مهیا می کنند، اظهار داشت: این عزیزان شایسته تقدیر و قدردانی هستند.

نامگذاری ۱۲ اسفند به عنوان روز پاکبان را در شورای فرهنگ عمومی استان مطرح می کنیم

وی خاطرنشان کرد: برگزای این جلسه هم کار خوب و بنیان خوبی است و امیدواریم ادامه یابد و در سال های بعد هم این مراسم را داشته باشیم.

استاندار لرستان با بیان اینکه نامگذاری ۱۲ اسفند به عنوان روز پاکبان را هم در شورای فرهنگ عمومی استان مطرح می کنیم و به شورای فرهنگ عمومی کشور نیز موضوع را پیشنهاد می دهیم.

خادمی با تاکید بر اینکه کار شما پاکبانان در هر جایی کار ارزشمندی است، اما در لرستان از چند جهت مهم تر است، افزود: لرستان تا حدودی از اصلی ترین محورهای توسعه حوزه گردشگری است، در آمایش سرزمینی استان به نقطه ای رسیده ایم که مهم ترین و بالاترین مزیت نسبی استان را حوزه گردشگری می دانیم.

وی خاطرنشان کرد: باید این حوزه را فعال و سرمایه گذاری کنیم؛ خودمان هم با فرهنگ غنی میزبانی که داریم آمادگی داخلی ایجاد کنیم تا گردشگران به شهر ما بیایند.

قدردانی ما از پاکبانان در این است که زباله کمتری تولید کنیم

استاندار لرستان با اشاره به اینکه یکی از این آمادگی ها، داشتن محیط زیبا و تمیز است، زیبایی را خدا به ما داده است، پاکیزگی به عهده ماست، گفت: انسان در فعالیت اجتماعی به نوعی تولید زباله و مواد زاید دارد اما حد آن را رعایت کردن و کنترل آن از وظایف ماست، جداسازی زباله ها در مبدا و راحت تر کردن کار حمل و جابه جایی آنها از وظایف شهروندان است.

خادمی با بیان اینکه قدردانی ما از پاکبانان در این است که زباله کمتری تولید کنیم، تصریح کرد: شهرهای لرستان جزو شهرهایی نیست که آن ها را پاکیزه دسته بندی کنیم، در ورودی شهر و اطراف شهر زباله و نخاله های ساختمانی زیادی است، تولید غیرمنطقی و دفع غیرمنطقی زباله را داریم که باید ساماندهی شود.

تلاش می کنیم مشکلات معیشتی پاکبان ها حل شود

وی با تاکید بر اینکه یکی از بهترین روش های قدردانی از پاکبانان، تولید کمتر زباله و منطقی کردن جمع آوری زباله است، افزود: سازمان های مردم نهاد و رسانه ها واقعا وارد این موضوع شوند که اگر بخواهیم در حوزه گردشگری حرفی بزنیم باید شهرهای پاکیزه ای داشته باشیم.

استاندار لرستان خطاب به پاکبانان با اشاره به اینکه قدردان زحمات شما هستیم، اطلاع از مشکلات شما هم داریم، نارسایی در پرداخت حقوق شما را می دانیم، اظهار داشت: البته در خرم آباد تا حدودی مشکل کمتر شده، تلاش می کنیم مشکلات حل شود.

خادمی با بیان اینکه می دانم مشکلات جدی از نظر سختی کار و معیشتی دارید اما با غیرت لری و اهتمام و علاقه به شهر نمی گذارید شهر آلوده شود و شهر را تمیز و زیبا نگه داشته اید، تصریح کرد: پیگیری مشکلات شما رسالت ویژه همه آحاد جامعه و مسئولان است.

خبر جدید  شهیدی که الگوی زیبا برای تربیت فرزندان بودداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد