دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
11:11:44 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قیمت تمام شده محصولات کشور قابل رقابت با کالاهای خارجی نیست
قیمت تمام شده محصولات کشور قابل رقابت با کالاهای خارجی نیست
عضو اتاق بازرگانی لرستان گفت: در حال حاضر قیمت تمام شده محصولات کشور قابل رقابت با کالاهای خارجی نیستند. علی کردی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: از طرفی برخی از واردکنندگان همچنان به کار واردات با تعرفه‌های پایین اقدام می‌کنند، رانت‌خواری هم در بعضی از واحدهای تولیدی کماکان وجود داشته که انحصار را به دنبال […]

عضو اتاق بازرگانی لرستان گفت: در حال حاضر قیمت تمام شده محصولات کشور قابل رقابت با کالاهای خارجی نیستند.

علی کردی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: از طرفی برخی از واردکنندگان همچنان به کار واردات با تعرفه‌های پایین اقدام می‌کنند، رانت‌خواری هم در بعضی از واحدهای تولیدی کماکان وجود داشته که انحصار را به دنبال دارد.

خبر جدید  زمین لرزه 3 و 9دهم ریشتری در چالانچولان

کردی ادامه داد: کارخانه‎های خودروسازی و دولتی، پالایش و پخش، شرکت‌های شیمیایی و معدنی دولتی ازجمله این واحدها هستند که بدون توجه به حقوق مصرف‌کننده سودهای کلانی را به بهانه اینکه می‌خواهند شغل ایجاد کنند، می‌برند.

این عضو اتاق بازرگانی لرستان بیان کرد: واحدهای نیمه تمام مشکل‎ساز شده‎ و شرکت‌های سوله‌ای و نیمه تمام با بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی، رها شده‌اند. این سرمایه‌های کشور در حال خاک خوردن هستند و به آنها آسیب و ضرر می‌رسد، آسیبی که به کل مملکت خواهد رسید و این درست نیست.

خبر جدید  مدیر عامل جدیدشرکت گاز استان لرستان معرفی شد+تصاویر

کردی خاطرنشان کرد: متأسفانه این همه سرمایه بدون برنامه‌ریزی و استفاده باقی مانده است.
انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد