یکشنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۹
13:50:14 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قیمت ۳ نوع برنج توزیعی عید اعلام شد/فروش با ۲۵درصد زیر قیمت بازار
قیمت ۳ نوع برنج توزیعی عید اعلام شد/فروش با ۲۵درصد زیر قیمت بازار
به گزارش خبرنگار مهر، حجت بیرانوند ظهر سه شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار لرستان با اشاره به اینکه کل سهمیه برنج لرستان برای تنظیم بازار عید هزار و ۳۲۰ تن است، اظهار داشت: از این میزان تاکنون ۶۶۰ تن برنج را جذب کرده ایم و بر اساس آمار جمعیتی سهمیه هر شهرستان مشخص و […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت بیرانوند ظهر سه شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار لرستان با اشاره به اینکه کل سهمیه برنج لرستان برای تنظیم بازار عید هزار و ۳۲۰ تن است، اظهار داشت: از این میزان تاکنون ۶۶۰ تن برنج را جذب کرده ایم و بر اساس آمار جمعیتی سهمیه هر شهرستان مشخص و تقسیم شده است.

وی با بیان اینکه ۴۰۰ تن از این میزان تحویل نمایندگان معرفی شده سازمان صنعت، معدن و تجارت برای توزیع شده است، تصریح کرد: برنج تهیه شده سه نوع است، یک مورد برنج ۱۱۲۱ است که با قیمت ۵ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری شده و با قیمت ۵ هزار و ۶۰۰ تومان در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان افزود: یک نوع برنج جدید هندی نیز با قیمت ۲ هزار و ۳۰۰ تومان خریداری شده و با قیمت ۲ هزار و ۶۰۰ تومان به دست مصرف کننده می رسد؛ برنج تایلندی نیز با قیمت خرید ۳ هزار و ۶۰۰ تومان تهیه شده و با قیمت ۳ هزار و ۹۰۰ تومان به مصرف کننده ارائه می شود.

خبر جدید  برنامه‌ریزی استفاده از فضای مجازی بر محور سیره نبوی/توجه به اخلاق‌مداری

بیرانوند با تاکید بر اینکه در مرحله دوم نیز آمادگی تحویل برنج مورد نیاز مردم را داریم، افزود: قیمت های تعیین شده نسبت به بازار ۲۵ درصد کم تر است؛ توزیع برنج ها از اول اسفند شروع شده است.

وی با اشاره به اینکه برای محصول شکر نیز قرارداد تهیه و خرید ۲۵۰۰ تن شکر را با کارخانه قند لرستان بسته ایم که با قیمت ۲ هزار و ۷۲۰ تومان خریداری شده است، گفت: آمادگی لازم برای بستن قرارداد دوم به همین میزان را نیز داریم.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد