یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
13:50:49 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لرستان؛ پشتیبان منطقه ۶ تهران در زمان زلزله
لرستان؛ پشتیبان منطقه ۶ تهران در زمان زلزله
گروه اجتماعی: استاندار لرستان گفت: تعدادی از استان‎ها را برای معین استان تهران در شرایط احتمالی زلزله تعیین کردند و بر اساس تقسیمات منطقه‌ای شهرداری تهران که لرستان پشتیبان منطقه شش تعریف شده است. به گزارش ایکنا از لرستان، سید موسی خادمی، استاندار لرستان امروز شنبه، ۲۸ بهمن در حاشیه جلسه شورای عالی مدیریت بحران […]

گروه اجتماعی: استاندار لرستان گفت: تعدادی از استان‎ها را برای معین استان تهران در شرایط احتمالی زلزله تعیین کردند و بر اساس تقسیمات منطقه‌ای شهرداری تهران که لرستان پشتیبان منطقه شش تعریف شده است.

به گزارش ایکنا از لرستان، سید موسی خادمی، استاندار لرستان امروز شنبه، ۲۸ بهمن در حاشیه جلسه شورای عالی مدیریت بحران استان لرستان که در استانداری برگزار شد، گفت: امروز سند راهبردی مدیریت جامع خشک‌سالی در استان که تدوین ‌شده بود را ارائه دادند و البته اشکالاتی مانند هر کاری دیگر دارد که در این رابطه اعضای شورا نظرات خود را ارائه دادند و قرار شد اصلاح شود و مجدداً تصمیم‌گیری نهایی شود اما به‌هرحال کار خیلی خوبی انجام‌ شده است.
وی با بیان این‌که در کشور تنها استانی هستیم که چنین کاری را در این سطح شروع کرده‎ایم، افزود: علاوه‌بر این موضوع درباره یکی‌از تدابیری که در سطح ملی اتخاذ شده، بحث شد.

خبر جدید  عدم حمایت از صنعت زنبورداری؛ علت از بین رفتن زنبورها

لرستان؛ پشتیبان منطقه 6 تهران در زمان زلزله

خادمی ادامه داد: تعدادی از استان‎ها را برای معین استان تهران در شرایط احتمالی زلزله تعیین کردند و بر اساس تقسیمات منطقه‌ای شهرداری تهران که لرستان پشتیبان منطقه شش تعریف شده است.
استاندار لرستان تصریح کرد: در این رابطه به اعضای شورا اطلاع‌رسانی انجام گرفت و قرار شد برنامه‎های لازم صورت گرفت تا اگر حادثه‎ای پیش آمد لرستان بتواند به‌موقع حضور پیدا کند و وظایف خود را انجام دهد.
وی در رابطه با برنامه مدیریت کاهش خطرپذیری در استان لرستان، گفت: این مهم در واقع به ساختارها، طبیعت و… بر می‎گردد و ما می‎توانیم تنها کار مقابله‎ای و آمادگی انجام دهیم. در حوزه مدیریت بحران استان کارهایی در حال انجام است.
خادمی اضافه کرد: در حوزه زلزله و خشکسالی استان و کشور خطرپذیر است و ریسک دارد؛ کار امروز نیز یکی‌از این برنامه‎هاست و وقتی ما برنامه سند جامع خشکسالی را تدوین می‎کنیم برای کاهش اثرات ناشی از خطرپذیری است.

خبر جدید  شهرک صنوف در استان لرستان ایجاد می‎شود

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب