شنبه, ۳ آبان , ۱۳۹۹
12:40:42 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم اختصاص «دیواره‌های صخره‌نوردی» برای جامعه کوهنوردی لرستان
لزوم اختصاص «دیواره‌های صخره‌نوردی» برای جامعه کوهنوردی لرستان
به گزارش خبرنگار مهر، علی یاور عزیز پور در مجمع انتخاباتی هیئت کوهنوردی لرستان در سخنانی با اشاره فعالیت‌های چشمگیر هیئت کوهنوردی لرستان علیرغم کمبود تجهیزات و منابع اظهار داشت: علاقه‌مندی به ورزش کوهنوردی موجب شده به کمبودها در این زمینه توجه نشود و اتفاقات خوبی در ورزش استان و هیئت کوهنوردی شاهد باشیم. وی […]

به گزارش خبرنگار مهر، علی یاور عزیز پور در مجمع انتخاباتی هیئت کوهنوردی لرستان در سخنانی با اشاره فعالیت‌های چشمگیر هیئت کوهنوردی لرستان علیرغم کمبود تجهیزات و منابع اظهار داشت: علاقه‌مندی به ورزش کوهنوردی موجب شده به کمبودها در این زمینه توجه نشود و اتفاقات خوبی در ورزش استان و هیئت کوهنوردی شاهد باشیم.

وی بابیان اینکه کوهنوردی ورزشی کامل بوده و هم هوازی است و هم بی‌هوازی گفت: در کوهنوردی می‌توان علم تمرین ورزشی را طراحی کرد.

خبر جدید  سپاه؛ اولین خاکریز مقابله با دشمن

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به اینکه جامعه کثیری به ورزش کوهنوردی علاقه دارند تصریح کرد: فدراسیون کوهنوردی می‌تواند این جامعه را پوشش بدهد و خوشبختانه تاکنون نیز در این زمینه اتفاقات خوبی افتاده است.

عزیز پور با اشاره به فعالیت ورزشکاران قهرمان در رشته ورزشی کوهنوردی لرستان گفت: توجه به رویکرد نوع‌دوستانه از سوی جامعه کوهنوردی با توجه به موقعیت جغرافیایی بسیار مطلوب بوده و گروه‌های واکنش سریع کوهنوردی استان ستادهای بحران را در مواقع مختلف یاری می‌دهند.

خبر جدید  نماینده ولی فقیه در مراسم رژه نیروهای مسلح

وی با اشاره به حادثه اشترانکوه که در آن تعدادی از کوهنوردان جان خود را از دست دادند گفت: کمک تیم‌های کوهنوردی موجب شد که در کمترین زمان ممکن اجساد کوهنوردان حادثه‌دیده پیدا شود و این در حالی است که در حوادث مشابه بیش از پنج تا شش ماه این امر طول می‌کشد.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با تأکید بر اینکه رویکرد ورزشکاران کوهنوردی استان نوع‌دوستانه است تصریح کرد: ورزشکاران کوهنورد لرستان افرادی کم‌توقع هستند و با حداقل‌ها کارهای بسیار خوبی را انجام می‌دهند.

خبر جدید  پیروزی میدانی در منطقه با ایران است/ صف دشمنان را به‌هم‌ریخته‌ایم

عزیز پور با اشاره به ایجاد ۴۵۰ متر دیواره کوهنوردی در مجموعه ورزشی مرکز استان گفت: در سایر شهرستان‌ها نیز در دستور کار قرار دارد و امیدواریم رهاورد سفر رئیس فدراسیون کوهنوردی به استان اختصاص دیواره‌های صخره‌نوردی برای شهرستان‌ها در سالن‌های ورزشی و فضای باز باشد.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد