چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
19:03:25 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم تقویت ارزش‌های انقلابی در مقابل تهدیدهای دشمن
لزوم تقویت ارزش‌های انقلابی در مقابل تهدیدهای دشمن
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان : مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: تهدیدهای فراوانی علیه سپاه است که وظیفه ما است که نیازمند فعالیت فرهنگی ما درزمینهٔ تقویت ارزش‌های انقلابی به‌ویژه در قشر جوان است. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، حجت‌الاسلام شمس الله جلیلیان، […]

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان :

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: تهدیدهای فراوانی علیه سپاه است که وظیفه ما است که نیازمند فعالیت فرهنگی ما درزمینهٔ تقویت ارزش‌های انقلابی به‌ویژه در قشر جوان است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، حجت‌الاسلام شمس الله جلیلیان، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در جــمــع فــرهنــگ یــاران ســپــاه حــضــرت ابــوالــفــضــل (ع) اظهار داشت: آنچه مهم است حاکمیت معنویت و ارزش‌ها است  و تلاش اساتید باید در راستای حاکمیت ارزش‌ها و معنویت باشد چراکه این حاکمیت در جامعه آثار فراوانی می‌تواند داشته باشد .

وی افزود: افزایش قدرت سیاسی و اجتماعی ملت و دولت ، عزتمندی و نفوذناپذیری ملی در برابر سلطه گران، تقویت اتحاد، وجدان کاری ،ارتقا روحیه انقلابی، پیروزی در برابر باطل در سایه حاکمیت معنویت و ارزش‌ها است .

خبر جدید  استقبال در قشر جوان از کتاب " بلدچی" بیشتر بوده و این برای من ارزشمند است/جلد سوم کتاب آماده است /تلاش کردم مطالب کتاب را با اسناد دفاع مقدس تطبیق دهم

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به اینکه انقلاب برکت دارد چون پایه اساسی  آن معنویت است بیان کرد: جامعه بدون معنویت قابل بها نخواهد بود و این خصوصیت خاص انقلاب ما است که محور خدا و معنویت الهی باشد و رهبر الهی و هدف مردم خدا است که خداوند به علمی که اخلاص و معنویت داشته باشد برکت می‌دهد .

وی بابیان اینکه انقلاب بر خواسته  از قدرت اجتماعی است، گفت: مردم، رهبری وایدئولوزی سه رکن اساسی قدرت اجتماعی هستند  و ویژگی انقلاب اسلامی ما این است که امام به‌عنوان محور اصلی سه ویژگی دارد و به گفته کارشناسان غربی  رهبری است که غیر از حضرات معصومین نداریم چون این انقلاب پیروزی خود را مرهون سه ویژگی  نظریه‌پردازی، فرماندهی وتاسیس  انقلاب  است که داشتن این سه ویژگی باهم در یک شخص تاکنون در انقلاب‌ها نبوده است .

خبر جدید  کلنگ بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی این شهرستان به زمین زده شد/ اختصاص ۱۴ میلیارد تومان برای سد معشوره

جلیلیان با تأکید بر اینکه در عرصه‌های مختلف معنویت است که می‌تواند تأثیرگذار باشد  تصریح کرد: تهدیدهای فراوانی علیه سپاه است که وظیفه ما است در مقابل این تهدیدها باکار فرهنگی ایستادگی کنیم.

 وی گفت: ازجمله تهدیدهای دشمن از بین رفتن روحیه سلحشوری شهادت‌طلبی و ایثار، تقویت روحیه رفاه‌طلبی، ورود به دسته‌جات سیاسی ، جدا شدن سپاه از ولایت و از بین رفتن روحیه اخوت است که نیازمند فعالیت فرهنگی ما درزمینهٔ تقویت ارزش‌های انقلابی به‌ویژه در قشر جوان است.

خبر جدید  مردم صاحب واقعی انقلاب هستند/ راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ محکمی به توطئه دشمنان

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان  افزود: ما باید تقویت جوانانی در تراز انقلاب، ارتقا روحیه انقلاب، شناسایی سیره رهبر و امام، تقویت روحیه شهادت‌طلبی و .. را باید انجام دهیم.

وی گفت: در اغتشاشات شدیدترین شعارها به ولایت بود پس شناسایی  سیره معصومین می‌تواند معنویت زا باشد که عامل اصلی حفظ مجموعه ما است .

جلیلیان بابیان اینکه ارائه محصولات جدید فرهنگی و استفاده از روش‌های  نوآورانه می‌تواند تأثیرگذار باشد، عنوان کرد:  کنترل محصولات مخرب فرهنگی ، تقویت جلسات انس با قران و … می‌تواند  تأثیرگذار در برابر تهدیدهای دشمن باشد.

انتهای پیام/

 داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب