دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰
22:11:22 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم روشنگری و بصیرت افزایی در بین آحاد جامعه
لزوم روشنگری و بصیرت افزایی در بین آحاد جامعه
مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه پلدختر گفت: آنچه امروز حساس و مهم است روشنگری و بصیرت افزایی در بین آحاد جامعه خصوصاً قشر جوان و نسل سوم و چهارمی انقلاب است که هیچ‌گونه حافظه تاریخی نسبت به قبل از انقلاب ندارند. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، سروان دریکوند مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه پلدختر […]

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه پلدختر گفت: آنچه امروز حساس و مهم است روشنگری و بصیرت افزایی در بین آحاد جامعه خصوصاً قشر جوان و نسل سوم و چهارمی انقلاب است که هیچ‌گونه حافظه تاریخی نسبت به قبل از انقلاب ندارند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، سروان دریکوند مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه پلدختر در نشست سیاسی بصیرتی حوزه علمیه الزهرا شهرستان پلدختر در هفتمین روز از ایام‌الله دهه مبارکه فجر با حضور طلاب خواهر این حوزه در محل حوزه علمیه الزهرا خواهران شهرستان پلدختر برگزار شد، ضمن مهم شمردن نقش طلاب حوزه در پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: آنچه امروز حساس و مهم است روشنگری و بصیرت افزایی در بین آحاد جامعه خصوصاً قشر جوان و نسل سوم و چهارمی انقلاب است که هیچ‌گونه حافظه تاریخی نسبت به قبل از انقلاب ندارند.

خبر جدید  یادواره ۲۹۶ شهید شهرستان الشتر

 وی گفت: گاها جوانان این نسل با مقایسه‌های غلط و به‌دوراز هرگونه واقعیت دستاوردهای انقلاب اسلامی را در طول این چند دهه بعد از پیروزی انقلاب نادیده می‌گیرند و این احساس اشتباه در آنان شکل می‌گیرند که رژیم منحوس پهلوی نسبت به انقلاب اسلامی ایران بهتر بوده و عاری از هرگونه مشکل است.

خبر جدید  ۲ هزار شرکت پیمانکاری در لرستان وجود دارد

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه پلدختر با اشاره به اینکه رژیم پهلوی در طول ۵٢ سال حاکمیت خود بر کشور دستاوردی جز وابستگی سیاسی و اقتصادی به بیگانگان برای ما به ارمغان نیاورده افزود: بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب ما این بود که به قدرت‌های بزرگ شرق و غرب نه گفت و یک‌تنه در مقابل این کشورهای استعمارگر ایستادگی کرد.

خبر جدید  یادواره ۸۴ شهید زن حوزه الزهرا (س) بروجرد برگزار شد

وی در پایان خطاب همه طلاب گفت: امروز در این شرایط حساس که دشمن به فکر مخدوش کردن ذهن جوانان ما نسبت به انقلاب اسلامی است باید همه به‌خصوص طلاب تحصیل‌کرده در میان جوانان جامعه روشنگری کرده و جوانب نقشه‌های شوم دشمنان قسم‌خورده نظام را برای آنان شرح دهند.

انتهای پیام/داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب