جمعه, ۲ آبان , ۱۳۹۹
16:59:47 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم ساماندهی دست‌فروشان لرستان
لزوم ساماندهی دست‌فروشان لرستان
استاندار لرستان گفت: دست‌فروشان باید ساماندهی شوند، چون زیبنده نیست بی‌برنامه در همه جای شهر حضورداشته باشند. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، سید موسی خادمی امروز در جمع خبرنگاران بابیان اینکه ستاد سفر‌های نوروزی از چند ماه پیش در استان لرستان تشکیل‌شده و کار‌ها را انجام می‌دهد، اظهار داشت: بخشی از کار‌های روتین ایام […]

استاندار لرستان گفت: دست‌فروشان باید ساماندهی شوند، چون زیبنده نیست بی‌برنامه در همه جای شهر حضورداشته باشند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، سید موسی خادمی امروز در جمع خبرنگاران بابیان اینکه ستاد سفر‌های نوروزی از چند ماه پیش در استان لرستان تشکیل‌شده و کار‌ها را انجام می‌دهد، اظهار داشت: بخشی از کار‌های روتین ایام نوروز از طرف دستگاه‌ها و مردم انجام می‌گیرد و بخشی از کار‌ها را نیز ما باید به‌طور خاص سرعت بدهیم و برنامه‌ریزی کنیم که در این زمینه کمیته‌های مربوطه تشکیل و تصمیماتی گرفته‌شده است به‌طوری‌که برخی از کار‌ها انجام‌شده و برخی نیز باقی‌مانده است.
وی افزود: ازآنجاکه بخشی از کار‌ها نیاز به کار زیرساختی دارد ممکن است نتوانیم انجام دهیم و این جز اشکالاتی است که وجود دارد، اما بخشی که قابل‌حل است باید سریع انجام شود تا بتوانیم میزبان خوبی برای مسافران نوروزی باشیم.
استاندار لرستان عنوان کرد: اقامت، ایمنی جاده‌ها، نظارت بر بازار، زیباسازی شهرها، نظارت و ساماندهی اماکن و مناطق ویژه گردشگری، امنیت مسافران، سلامت و بهداشت و درمان ازجمله مباحثی است که وظایف دستگاه‌ها در این زمینه مشخص‌شده است.
خادمی گفت: دست‌فروشان باید ساماندهی شوند، چون زیبنده نیست بی‌برنامه در همه جای شهر حضورداشته باشند.
انتهای پیام/

خبر جدید  اختصاص ۵۷ میلیارد تومان اعتبار به لرستان در راستای ایجاد اشتغال پایدار روستاییداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد