پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
15:47:38 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم نظارت واحد های بهداشتی و درمانی پلدختر
لزوم نظارت واحد های بهداشتی و درمانی پلدختر
رئیس مرکز بهداشت پلدختر گفت: نظارت بهداشتی براماکن عمومی پلدختر در ایام نوروز تشدید می‌شود. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، عباس میرهاشمی امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های بسیج سلامت نوروزی که در سالن اجتماعات شبکه بهداشت برگزار شد با بیان توجه به اهمیت سلامت مردم، کلیه واحد‌های بهداشتی و درمانی باید نسبت به انجام […]

رئیس مرکز بهداشت پلدختر گفت: نظارت بهداشتی براماکن عمومی پلدختر در ایام نوروز تشدید می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، عباس میرهاشمی امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های بسیج سلامت نوروزی که در سالن اجتماعات شبکه بهداشت برگزار شد با بیان توجه به اهمیت سلامت مردم، کلیه واحد‌های بهداشتی و درمانی باید نسبت به انجام وظایف محوله به نحو احسن اقدام کنند؛ اظهار داشت: واحد‌های تابعه نیز طرح نظارت خود را بر اماکن عمومی از ۱۵ اسفند تا پایان نیمه دوم فروردین ۹۷ تشدید می‌کنند.

خبر جدید  ریشه  بدبختی و نارضایتی در جامعه فساد و تبعیض است

وی با بیان اینکه از تمام امکانات برای نظارت بهداشتی بر اماکن عمومی در ایام نوروز استفاده می‌شود افزود: بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، کلر زنی و نمونه برداری از آب شرب و مواد غذایی مشکوک از جمله این اقدامات در ایام نوروز است.

رئیس مرکز بهداشت پلدختر همچنین بر فعال بودن مراکز بهداشتی روستایی در ایام نوروز تاکید کرد و گفت:حضور پزشک و آزمایشگاه در مراکز بهداشتی مسافر پذیر به ویژه مناطق توریستی افرینه، معمولان و چشمک الزامی است.

خبر جدید  راهمپیایی باشکوه ۲۲ بهمن در شهرستان دلفان

انتهای پیام/داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب