سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
15:19:13 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم هویت بخشی به اساتید حق‌التدریس
لزوم هویت بخشی به اساتید حق‌التدریس
رئیس هیئت‌مدیره انجمن صنفی اساتید حق‌التدریس لرستان رئیس هیئت‌مدیره انجمن صنفی اساتید حق‌التدریس لرستان گفت: این انجمن درواقع دارای ۲۵۰ عضو و ۸۰ عضو دارای کارت و کد عضویت است. مبین یاراحمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری بسیج از لرستان، با بیان اینکه انجمن صنفی اساتید حق‌التدریس تیرماه سال جاری در استان برای جذب کلیه اساتید […]

رئیس هیئت‌مدیره انجمن صنفی اساتید حق‌التدریس لرستان

رئیس هیئت‌مدیره انجمن صنفی اساتید حق‌التدریس لرستان گفت: این انجمن درواقع دارای ۲۵۰ عضو و ۸۰ عضو دارای کارت و کد عضویت است.

مبین یاراحمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری بسیج از لرستان، با بیان اینکه انجمن صنفی اساتید حق‌التدریس تیرماه سال جاری در استان برای جذب کلیه اساتید حق‌التدریس از همه دانشگاه‌های لرستان ثبت شد اظهار داشت: جامعه هدف ما اساتید حق‌التدریس جهت هویت بخشی به این اساتید است.

خبر جدید  حقوق کارگران در شهرستان ازنا پرداخت شود

وی افزود: اهداف این انجمن تدوین سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی از جانب مقام معظم رهبری درزمینه آموزش‌های مهارتی و کاربردی، رشد مراکز دانش‌بنیان، ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای جوانان و قشر تحصیل‌کرده و مدرسان حق‌التدریس، تعامل و همکاری با ادارات سازمان‌ها و مراکز رشد پارک‌های علم و فناوری و ارتباط صنعت با دانشگاه است.

خبر جدید  دولت در کنار مردم پلدختر خواهد بود/ دولت تا اتمام بازسازی در کنار مردم مناطق سیل‌زده خواهد بود/ مسئولیت بازسازی و نوسازی همه منازل ویران‌شده بر عهده وزیر کشور است

رئیس هیئت‌مدیره انجمن صنفی اساتید حق‌التدریس لرستان در رابطه با نحوه عضوگیری و تعداد اعضا این انجمن در مدت‌زمان ثبت آن گفت: این انجمن درواقع دارای ۲۵۰ عضو و ۸۰ عضو دارای کارت و کد عضویت است.

وی عنوان کرد: در هر شهرستان یک نمایندگی داریم که افراد متقاضی باید مدارک خود را تحویل این نمایندگان دهند.

خبر جدید  دیدارعیدانه نماینده ولی‌فقیه و استاندار لرستان باکودکان بی‌سرپرست

یاراحمدی در رابطه با مشکلات این انجمن عنوان کرد: به دلیل نوپا بودن و داشتن مشکلات مالی متأسفانه در مرکز استان محل مناسبی برای استقرار پیدا نکردیم.

انتهای پیام/



داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب