پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
18:43:17 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم پاسخگویی ائمه جماعات به شبهات دینی
لزوم پاسخگویی ائمه جماعات به شبهات دینی
گروه فرهنگی ـ مدیرکل کمیته امداد لرستان با بیان این‌که ائمه جماعات از پاسخگویی به شبهات مطرح شده غافل نباشند، افزود: ائمه جماعات با داشتن علم و آگاهی کافی پاسخگوی شبهاتی که بر علیه دین مطرح می‌شود، باشند. به گزارش ایکنا از لرستان، جاسم محمدی‌فارسانی، مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) لرستان، بعدازظهر امروز شنبه، […]

گروه فرهنگی ـ مدیرکل کمیته امداد لرستان با بیان این‌که ائمه جماعات از پاسخگویی به شبهات مطرح شده غافل نباشند، افزود: ائمه جماعات با داشتن علم و آگاهی کافی پاسخگوی شبهاتی که بر علیه دین مطرح می‌شود، باشند.

به گزارش ایکنا از لرستان، جاسم محمدی‌فارسانی، مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) لرستان، بعدازظهر امروز شنبه، ۱۲اسفند در جلسه ستاد اقامه نماز لرستان که در استانداری این استان برگزار شد، با بیان این‌که نماز در دستگاه‌ها از یک سمت اعتقادات راسخ مدیر را می‌طلبد، اظهارکرد: سیاست‌ها و برنامه‌های ستاد اقامه نماز طوری باشد که اهمال مدیران نسبت به نماز به هیچ عنوان قابل قبول نباشد.
وی با بیان این‌که ائمه جماعات نباید از اندیشه و پاسخ به شبهات غافل باشند، ادامه داد: ائمه جماعات با داشتن علم و آگاهی کافی پاسخگوی شبهاتی که بر علیه دین مطرح می‌شود، باشند.
محمدی‌فارسانی افزود: برای افزایش توان علمی و دینی ائمه جماعات برنامه ضمن خدمت و کارگاه پاسخ به شبهات برای آنان برگزار شود.
مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) با اشاره به این‌که اگر ائمه جماعات با علم کافی باشد قطعاً شاهد رشد و توجه بیشتر به نماز می‌شود، ادامه داد: دستگا‌ه‌هایی که در اقامه نماز کوتاهی می‌کنند، معرفی شوند و خروجی اقامه نماز در ادارات نیز بیان شود.

خبر جدید  برگزاری مراسم استقبال از امام جمعه جدید ایلام

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد