چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
15:06:50 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم پرداخت مطالبات انباشت شده پیمان‌کاران / توسعه کشور با اعتماد به مهندسان بومی ممکن می‌شود
لزوم پرداخت مطالبات انباشت شده پیمان‌کاران / توسعه کشور با اعتماد به مهندسان بومی ممکن می‌شود
مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران لرستان گفت: برای توسعه کشور باید مسئولان به مهندسان و استادان بومی اعتماد کرده و در طرح‌های عمرانی با آن‌ها همکاری کنند. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، احسان کرم رضا پور امروز در جشن روز مهندس با اشاره به اینکه سرمایه انسانی یکی از منابع اصلی کشور بوده و […]

مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران لرستان گفت: برای توسعه کشور باید مسئولان به مهندسان و استادان بومی اعتماد کرده و در طرح‌های عمرانی با آن‌ها همکاری کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، احسان کرم رضا پور امروز در جشن روز مهندس با اشاره به اینکه سرمایه انسانی یکی از منابع اصلی کشور بوده و مسئولین باید از این سرمایه عظیم استفاده کنند اظهار داشت: جامعه مهندسی مطالبات فراوانی داشته که می‌توان به گلایه‌مند بودن از عدم تطابق ورودی دانشگاه‌ها با نیاز جامعه اشاره کرد.

وی افزود: برای توسعه کشور باید مسئولان به مهندسان و استادان بومی اعتماد کرده و در طرح‌های عمرانی با آن‌ها همکاری کنند.

مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران لرستان با تأکید بر اینکه پرداخت مطالبات انباشت شده پیمان‌کاران و تعامل امور مالیاتی با شرکت‌های مهندسی از خواسته‌های اصلی این صنف است عنوان کرد: از طرح عدم دخالت مهندسانی که در ادارات فعالیت دارند در پروژه‌های نظام‌مهندسی که توسط وزیر راه و شهرسازی ابلاغ‌شده حمایت می‌کنیم.

انتهای پیام/

خبر جدید  جوی آرام و آسمانی صاف تا پایان هفته در لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد