سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
17:20:39 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم پیاده‌سازی سیره علوی در سه سطح فردی، اجتماعی و حکومتی
لزوم پیاده‌سازی سیره علوی در سه سطح فردی، اجتماعی و حکومتی
گروه فرهنگی ـ معاون استاندار لرستان با تاکید بر لزوم پیاده‌سازی سیره علوی در سه سطح فردی، اجتماعی و حاکمان در جامعه، اظهارکرد: همه حاکمان، اجتماع و فرد فرد اعضا لازم است که سیره علوی را در جامعه پیاده کنند و در تمام زمینه‌ها نیازمند رشد و توسعه هستیم. به گزارش ایکنا از لرستان، حبیب‌الله […]

گروه فرهنگی ـ معاون استاندار لرستان با تاکید بر لزوم پیاده‌سازی سیره علوی در سه سطح فردی، اجتماعی و حاکمان در جامعه، اظهارکرد: همه حاکمان، اجتماع و فرد فرد اعضا لازم است که سیره علوی را در جامعه پیاده کنند و در تمام زمینه‌ها نیازمند رشد و توسعه هستیم.

به گزارش ایکنا از لرستان، حبیب‌الله خجسته‌پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان عصر امروز یک‌شنبه، ۲۹ بهمن در نهمین دوره همایش بین‌المللی «سیره علوی» در خرم‌آباد، با بیان این‌که سیره علوی در سه سطح فردی، اجتماعی و حاکمان در جامعه پیاده شود، گفت: بهای هر کسی به اندازه علم و دانش او است.
وی اضافه کرد: امروز در این فضا و همایش سیره علوی نشان داده شد که دانش ما به اندازه کافی در سطح دانشگاهی، دانشجویان و نخبگان وجود دارد اما بحثی که نیاز داریم عمل است.
خجسته‌پور بیان کرد: همه حاکمان، اجتماع و فرد فرد اعضا لازم است که سیره علوی را در جامعه پیاده کنند و در تمام زمینه‌ها نیازمند رشد و توسعه هستیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: سیره علوی در سه سطح فردی، اجتماعی و حاکمان در جامعه باید پیاده شود.

خبر جدید  مطالبه‌گری مردم تقویت شود

انتهای پیام

 داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب