پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
15:10:21 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مجموعه فرهنگی دفاع مقدس لرستان؛ دانشگاه تاریخ ایثارگری
مجموعه فرهنگی دفاع مقدس لرستان؛ دانشگاه تاریخ ایثارگری
گروه فرهنگی: نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت افزایش سرعت تکمیل پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان، افزود: تاریخ ما، دانشگاه ما و آموزش و پرورش ما نیازمند این مرکز است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، محمدرضا ملکشاهی‌راد، نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی، امروز پنج‌شنبه، ۱۹بهمن […]

گروه فرهنگی: نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت افزایش سرعت تکمیل پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان، افزود: تاریخ ما، دانشگاه ما و آموزش و پرورش ما نیازمند این مرکز است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، محمدرضا ملکشاهی‌راد، نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی، امروز پنج‌شنبه، ۱۹بهمن در بازدید از مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان با تاکید بر ضرورت توجه به روند تکمیل این پروژه، تصریح کرد: با گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی ایران در آستان ما یک مرکز فرهنگی دفاع مقدس نیمه‌کاره در لرستان داریم.
وی در خصوص نقش مردم لرستان در دفاع مقدس گفت: مردم لرستان در دوران مختلف دفاع مقدس و انقلاب جانفشانی‌های زیادی انجام داده و باید گفت ایثارگری‌های این مردم از هر قوم دیگری بیشتر بوده و این موضوع نیز بر هیچ فردی پوشیده نیست.
ملکشاهی‌راد عنوان کرد: متاسفانه تاکنون نتوانسته‌ایم رشادت‌ها و ایثارگری‌های مردم لرستان را آن‌گونه که در خور آنهاست به نمایش بگذاریم و در همه حوزه‌ها این ضعف وجود دارد.
نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی در خصوص ویژگی‌های منحصر به فرد مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان، تصریح کرد: مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان در فضای بسیار مناسبی احداث شده و دارای ظرفیت‌های ویژه‌ای بوده که متاسفانه به دلیل وجود مشکلات هنوز تکمیل نشده است.
وی بیان کرد: در اولین فرصت برای تامین اعتبارات مورد نیاز این مجموعه جلسه‌ای با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان برگزار خواهد شد و همچنین در تهران اقدامات لازم را در دستور کار قرار خواهیم داد بدین معنا که هم در سطح استان و هم در سطح کشور پیگیر سرعت بخشیدن به روند تکمیل این پروژه هستیم.

خبر جدید  حال پیست تارتان مجموعه ورزشی تختی خرم‌آباد ‌خوب نیستداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب