پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
21:24:17 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مجوز توزیع ۱۱۴ میلیارد تومان بودجه به نمایندگان استان اعطا شده
مجوز توزیع ۱۱۴ میلیارد تومان بودجه به نمایندگان استان اعطا شده
نماینده مردم خرم‌آباد ودوره چگنی در مجلس شورای اسلامی نماینده مردم خرم‌آباد ودوره چگنی گفت: در مجلس شورای اسلامی مجوز توزیع ۱۱۴ میلیارد تومان بودجه به نمایندگان استان اعطا شده که سهم نمایندگان شهرستان خرم‌آباد و دوره چگنی از این رقم، ۲۶ میلیارد تومان است.  به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان ، محمد بیرانوندی امروز […]

نماینده مردم خرم‌آباد ودوره چگنی در مجلس شورای اسلامی

نماینده مردم خرم‌آباد ودوره چگنی گفت: در مجلس شورای اسلامی مجوز توزیع ۱۱۴ میلیارد تومان بودجه به نمایندگان استان اعطا شده که سهم نمایندگان شهرستان خرم‌آباد و دوره چگنی از این رقم، ۲۶ میلیارد تومان است.

 به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان ، محمد بیرانوندی امروز در حاشیه جشنواره ملی روله در جمع خبرنگاران  اظهارکرد: هدف از برگزاری این جشنواره‌ فرهنگ‌سازی در کودکان است زیرا طبق نظر روانشناسان ۶ سال اول زندگی مهم‌ترین دوران شکل‌گیری شخصیت انسان است و همین دوران مبنای شکل‌گیری شخصیت افراد در بزرگسالی خواهد شد.

خبر جدید  اورژانس115 لرستان، خادمان زوارالحسین(ع)

 

وی با بیان اینکه  جشنواره امسال روله در سطح ملی برگزار شده افزود: در نظر داریم در سال آینده با دعوت از وزرای کشورهای اسلامی این جشن را در سطح بین‌المللی انجام دهیم.

 

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: برای انجام جشنواره بین‌اللملی نمایندگان یونسکو و آیسسکو، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره‌کل آموزش و پرورش و چند ارگان دیگر مشارکت داشتند.

 

وی افزود: مجوز توزیع ۱۱۴ میلیارد تومان بودجه به نمایندگان استان اعطا شده که سهم نمایندگان شهرستان خرم‌آباد و دوره چگنی از این رقم، ۲۶ میلیارد تومان است.

 

نماینده مردم خرم‌آباد ودوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با همکاری محمدرضا ملکشاهی‌راد دیگر نماینده شهرستان ۴ مورد از مشکلات شهرستان انتخاب شده و این اعتبار بین آن‌ها تخصیص می‌یابد افزود: به طرح تامین آب شرب خرم‌آباد، ۷ میلیارد تومان تخصیص داده شده، مبلغ ۷ تا ۸ میلیارد تومان برای آزادسازی فضای اطراف قلعه، ۷ میلیارد تومان برای ساخت سد زیبامحمد و مبلغی برای احداث پل در ورودی خرم‌آباد تخصیص می‌یابد.

 

انتهای پیام/

خبر جدید  گلچینی از وصیت‌نامه شهید بهمن بیرانوندبانک پاسارگاد