یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
23:50:55 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مخترع لرستانی مقام نخست سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی اختراعات و ابتکارات ۲۰۱۸ را کسب کرد.
مخترع لرستانی مقام نخست سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی اختراعات و ابتکارات ۲۰۱۸ را کسب کرد.
مقام نخست سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی اختراعات و ابتکارات ۲۰۱۸ به مخترع لرستانی رسید. هاجر باقری طولابی، مخترع لرستانی در گفت‌وگو با خبرگزاری بسیج از لرستان، اظهار داشت: خودروی هیبریدی از دو منبع خورشیدی و بادی استفاده می‌کند که سرعت بادی آن حتی از بادی که توسط حرکت خودرو تولید می‌شود نیز می‌تواند استفاده کند و […]

مقام نخست سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی اختراعات و ابتکارات ۲۰۱۸ به مخترع لرستانی رسید.

هاجر باقری طولابی، مخترع لرستانی در گفت‌وگو با خبرگزاری بسیج از لرستان، اظهار داشت: خودروی هیبریدی از دو منبع خورشیدی و بادی استفاده می‌کند که سرعت بادی آن حتی از بادی که توسط حرکت خودرو تولید می‌شود نیز می‌تواند استفاده کند و هزینه سوخت فسیلی را ندارد و منبع دائمی مانند باد را با خود دارد که از ویژگی‌های بی‌نظیر این خودرو است.

خبر جدید  انقلاب اسلامی ایران در تاریخ انقلاب‌های جهان بی‌نظیر است / لزوم واکنش وزارت خارجه به سخنان ترامپ

عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی خرم‌آباد عنوان کرد: مشکلاتی مانند کمبود شارژ در خودرو‌های برقی یا هزینه بالای سوخت خودرو‌های فسیلی را ندارید.

وی خاطرنشان کرد: تیم اسپیکو به نمایندگی از دانشگاه آزاد واحد خرم‌آباد با شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی اختراعات و ابتکارات ۲۰۱۸ زیر نظر وزارت علوم و با میزبانی مازندران که دانشگاه صنعتی بابل و بنیاد ملی نخبگان با پشت سر گذاشتن ۱۰ دوره داوری تخصصی سنگین ضمن کسب مقام اول تخصصی حوزه مکانیک و دریافت مدال این حوزه، مقام سوم کل نمایشگاه بین‌المللی اختراعات و ابتکارات را نیز به خود اختصاص داد.
انتهای پیام/

خبر جدید  عملکرد انقلابی کمر بیکاری را خواهد شکستداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب