دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
23:03:45 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری‌های لرستان معرفی شد
مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری‌های لرستان معرفی شد
به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز پنجشنبه با حضور رضا آریایی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان، «گودرز علیزاده» به عنوان مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری های لرستان معرفی شد. تمام مسئولین باید در مسیر توسعه و عمران استان گام بردارند رضا آریایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان در مراسم تکریم و معارفه […]

به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز پنجشنبه با حضور رضا آریایی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان، «گودرز علیزاده» به عنوان مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری های لرستان معرفی شد.

تمام مسئولین باید در مسیر توسعه و عمران استان گام بردارند

رضا آریایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان در مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری‌ها اظهار داشت: تمام مسئولین باید با مشارکت و همکاری در مسیر توسعه و عمران استان گام بردارند.

خبر جدید  ورود موج جدیدبرف و باران از فردا به لرستان

وی با اشاره به اینکه موفقیت تنها در سایه کار گروهی، همدلی و تلاش تحقق خواهد یافت، بیان داشت: چالش پیش روی سازمان با دلسوزی و مشارکت کارکنان این مجموعه حل خواهد شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان پذیرفتن مسئولیت را فرصتی برای خدمت به مردم و مشارکت در مسیر توسعه استان دانست و تصریح کرد: نتیجه زحمات این سازمان ایجاد رفاه، آسایش، آرامش و امنیت روحی و روانی برای شهروندان است.

خبر جدید  یگان ویژه با تمام امکانات آماده خدمات رسانی به زوار اربعین است

سازمان همیاری شهرداری ها می تواند بیشترین نقش را در راستای آبادانی لرستان ایفا کند

در ادامه گودرز علیزاده مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری های لرستان با بیان اینکه قبول یک مسئولیت دولتی در شرایط کنونی سخت است و تنها با انگیزه خدمت به مردم می‌توان فعالیت کرد، افزود: سازمان همیاری شهرداری ها با توجه به گستره فعالیت خود طبق اساس‌نامه می‌تواند برای استان بیشترین نقش را در راستای آبادانی و عمران استان ایفا کند.

خبر جدید  جمهوری اسلامی ایران به یک قدرت فرا منطقه‌ای تبدیل‌شده است

وی با اشاره به اینکه ماهیت این سازمان خصوصی بوده و یکی از بحث‌های اساسی دولت خصوصی سازی است، تصریح کرد: با مساعدت مدیریت ارشد استان و همکاری کارکنان روش و مسیر فعالیت را باید گسترده‌تر از قبل کرد و در حوزه‌های دیگر مطابق اساسنامه ورود کنیم.

بر اساس این گزارش، پیش از این «جمشید سعادتمند» مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری‌های لرستان بوده است.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد