دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹
11:04:35 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل سیاسی استانداری از خوابگاه‌های دانشجویی دخترانه دانشگاه لرستان بازدید کرد
مدیرکل سیاسی استانداری از خوابگاه‌های دانشجویی دخترانه دانشگاه لرستان بازدید کرد
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری لرستان از خوابگاه‌های دانشجویی دخترانه سایت مرکزی دانشگاه لرستان و سلف سرویس مرکزی این دانشگاه بازدید کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری لرستان و دبیر کمیسیون دانشجویی شورای تأمین استان لرستان، ماشاءاله نعمتی از خوابگاههای دانشجویی دخترانه سایت مرکزی دانشگاه لرستان و سلف سرویس مرکزی این دانشگاه، واقع در کمالوند خرم ­آباد، بازدید کرد.

ماشاءاله نعمتی، به همراه رئیس دانشگاه لرستان، خسرو عزیزی، معاون دانشجویی دانشگاه لرستان و رئیس کمیته نظارت بر خوابگاههای خودگردان استان لرستان، حجت اله یونسی و مسئول دبیرخانه کمیسیون دانشجویی شورای تأمین استان (رضایی)، از مجموعه خوابگاههای دانشجویی دخترانه سایت مرکزی دانشگاه لرستان (کمالوند خرم آباد)، بازدید و با دانشجویان دختر ساکن این خوابگاهها، گفت­گو نمودند.

خبر جدید  ایستگاه مطالعه برای دانشجویان در دانشگاه لرستان برپا شد+ عکس

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری لرستان و دبیر کمیسیون دانشجویی شورای تأمین استان لرستان، ماشاءاله نعمتی، در گفتگو با دانشجویان، گفت: «خوشبختانه با برنامه­ ریزیهای انجام شده، اقدامات خوبی در راستای تقویت امکانات رفاهی خوابگاههای دانشجویی، انجام شده است».

وی افزود: «هدف از اینگونه بازدیدها، آشنایی هرچه بیشتر با مسائل و مشکلات دانشجویان ساکن خوابگاهها و گفتگو با آنهاست».

خبر جدید  نماینده جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان، سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه خواهد بود

نعمتی، تشریح کرد: «در بخش امنیت نرم ­افزاری، به­ دنبال افزایش رضایت اجتماعی هستیم و خوشبختانه، در این بازدید، دانشجویان از خدمات ارائه شده، اظهار رضایت نمودند و رویکرد این است که بازدیدها به صورت مرتب تداوم یابند».

در این بازدید، رئیس دانشگاه لرستان، دکتر خسرو عزیزی نیز گفت: «از نظر فضای خوابگاهی برای دانشجویان دختر، با زیرساخت­ سازیهایی که انجام شده، هیچ­گونه کمبودی نداریم و برنامه ریزی کرده­ ایم با تسهیلات بانکی و همکاری صندوق رفاه دانشجویان، کمبودها در بخش خوابگاه پسران را نیز رفع نماییم».

خبر جدید  تمدید تعطیلات دانشگاه لرستان و دانشگاه‌های پل‌دختر، کوه‌دشت، نورآباد و الشتر تا ۲۱ فروردین

عزیزی تصریح کرد: تیم مدیریتی دانشگاه لرستان، همواره از انتقادات و پیشنهادات سازنده برای بهبود وضعیت خوابگاهها، استقبال می­ کند.

گفتنی است، مجموعه خوابگاههای دانشجویی سایت مرکزی دانشگاه لرستان، ظرفیت پذیرش بیش از یک هزار دانشجوی دختر را دارند.
منبع :: http://snn.irداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد