چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
21:56:43 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیریت«ملوک‌الطوایفی»از دانشگاه آزاد برچیده شود
مدیریت«ملوک‌الطوایفی»از دانشگاه آزاد برچیده شود
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خرم آباد، فرهاد رهبر در پانزدهمین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی لرستان با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در یک مقطع توانست یک مسئله مهم در آموزش عالی کشور را حل کند، گفت: در حال حاضر و با توجه به کاهش جمعیت، […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خرم آباد، فرهاد رهبر در پانزدهمین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی لرستان با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در یک مقطع توانست یک مسئله مهم در آموزش عالی کشور را حل کند، گفت: در حال حاضر و با توجه به کاهش جمعیت، یکی از مشکلات اساسی کشور مسئله کارآفرینی و حل مشکل بیکاری است و دانشگاه ها باید به این موضوع ورود کنند.

برنامه بلند مدت برای تولید ثروت و ایجاد شغل تدوین شود

وی خاطر نشان کرد: در همین راستا باید یک برنامه بلند مدت برای تولید ثروت و ایجاد شغل در دانشگاه آزاد اسلامی تدوین شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی متعلق به همه مردم است و ملک شخصی هیچ کسی نیست، گفت:همه امکانات و تجهیزات دانشگاه آزاد اسلامی باید در خدمت تمام مردم باشد، همچنین باید اداره «ملوک الطوایفی» در دانشگاه برچیده شده و به سمت ایجاد یک مدیریت یکپارچه حرکت کنیم.

خبر جدید  رشد فضائل اخلاقی دانش‌آموزان؛ رسالت مربیان پرورشی

اگر به سمت مدیریت هزینه ها و درآمدها حرکت نکنیم در آینده با چالش های جدی مواجه خواهیم شد

وی افزود: در همین راستا طرح ناحیه بندی به منظور کاهش هزینه ها اجرایی شده است؛ اگر امروز به سمت مدیریت هزینه ها و درآمدها حرکت نکنیم در آینده با چالش های جدی مواجه خواهیم شد.

رهبر خاطر نشان کرد: واحدهای دانشگاه با توجه به کاهش تعداد دانشجویان نباید به درآمد های شهریه ای اتکا کنند، بلکه باید با گسترش شرکت های دانش بنیان و استفاده از همه ظرفیت های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی به سمت تولید ثروت پیش بروند.

خبر جدید  تولید بیوگاز، راهکار بسیار مهم برای برنامه‌ریزان در حوزه انرژی

وی با بیان اینکه در دانشگاه آزاد اسلامی بیش از ۱۰ هزار آزمایشگاه و کارگاه وجود دارد، اظهار داشت: حداقل ۱۰ درصد از این آزمایشگاه ها و کارگاه ها قابلیت ارائه خدمات در سطح ملی را دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ارائه آموزش های مهارتی به علاقمندان با شناخت اولویت ها و مزیت های منطقه ای را یکی از راه های ایجاد درآمد برای واحدهای دانشگاهی عنوان کرد.

سیامک بهاروند دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان نیز در آغاز این جلسه گزارشی از وضعیت دانشگاه آزاد اسلامی در استان را ارائه و دستور جلسه در خصوص بودجه سال ۱۳۹۷، ساختار سازمانی دانشگاه آزاد اسلامی استان، انتخاب اعضای جدید کمیسیون دائمی هیئت امنا و همچنین انتخاب اعضای جدید کمیته نظارت بر حسن اجرای مصوبات هیئت امنای استان لرستان را بیان کرد که با نظر اکثریت اعضای هیئت امنای استان لرستان به تصویب رسید.

خبر جدید  گزارش تصویری کنگره ۴۵۶ شهید نیروی انتظامی لرستان

بر اساس این گزارش، فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در آغاز ورود به دانشگاه آزاد واحد خرم آباد با حضور در مزار شهدای گمنام در این واحد دانشگاهی با قرائت فاتحه و نثار گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد