یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
13:41:15 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم ایران گرگ‌صفتی مستکبرین را دیده‌اند
مردم ایران گرگ‌صفتی مستکبرین را دیده‌اند
امام‌جمعه شهرستان الشتر گفت: استکبار به‌زعم باطل خود فکر می‌کند مردم نگاهی به گذشته دارند، خیر، مردم ایران گرگ‌صفتی شمارا در دنیای نابرابر بشری دیده‌اند. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید سجاد موسوی امام‌جمعه شهرستان الشتر در حضور پرشور و پرشکوه مردم شهرستان الشتر در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن گفت: حضور باشکوه و […]

امام‌جمعه شهرستان الشتر گفت: استکبار به‌زعم باطل خود فکر می‌کند مردم نگاهی به گذشته دارند، خیر، مردم ایران گرگ‌صفتی شمارا در دنیای نابرابر بشری دیده‌اند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید سجاد موسوی امام‌جمعه شهرستان الشتر در حضور پرشور و پرشکوه مردم شهرستان الشتر در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن گفت: حضور باشکوه و به فرمود: ۀ مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) حضور تماشایی شما مردم همیشه درصحنه و با بصیرت را در این روز عزیز ارج می‌نهیم و درود و رحمت و رضوان الهی را نثار طیبۀ شهدا و امام شهدا می‌نماییم.

وی با توجه به صلابت و اقتدار ایران اسلامی افزود: ما وارد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‌شویم انقلابی که امروز به برکت خون شهدا و صبر خانواده معظم شهدا و درایت امت همیشه درصحنه تحت رهبری حکیمانۀ، ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) باصلابت و اقتدار به سمت آرمان‌های انقلاب اسلامی به‌پیش می‌رود.

خبر جدید  پرتابگر معلول خوزستانی: در جاکارتا به دنبال شکستن رکوردم هستم

امام‌جمعه شهرستان الشتر با اشاره به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد: ۴۰ سال از این انقلاب می‌گذرد که در این ۴۰ سال پر از خوشی‌ها و ناخوشی‌ها، سختی‌ها و شادی‌ها بوده است، در این انقلاب هم ریزش داشتیم هم رویش، اما آنچه قابل‌تأمل است حضور گستردۀ نسل اول، دوم، سوم و چهارم انقلاب اسلامی در همۀ این صحنه‌های دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران است.

وی با توجه به بردگی گرفتن کشور‌ها توسط استکبار خاطرنشان کرد: مردم می‌بینند که چگونه امروز استکبار دیگران را به استثمار می‌کشد هر جا بتواند به بردگی درمی‌آورد، اما بردگی امروز و در دنیای امروز یک بردگی مدرن است، اگر تا دیروز در عصر جاهلیت مد بود و انسان‌ها را فردبه‌فرد به استخدام درمی‌آوردند و با آن‌ها برخوردی غیرانسانی داشتند امروز کشور‌ها و ملت‌ها را به بردگی می‌گیرند.

خبر جدید  مرکز پرتودرمانی باران با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی با اشاره به برکت انقلاب اسلامی افزود: جمهوری اسلامی ایران امروز به برکت انقلاب اسلامی قله‌های عزت و استکبارستیزی را به‌پیش می‌برند امروز، چون شما فریاد عزت خواهی سر می‌دهید فریاد آقایی را برای همۀ انسان‌ها بلند کرده‌اید که همۀ انسان‌ها عزیز و محترم هستند و آزاده‌های دنیا را شما هم بیدار کرده‌اید.
وی با توجه به خیال باطل استکبار در مورد عزم مردم ایران خاطرنشان کرد: زهی خیال باطل که استکبار فکر می‌کند خللی در عزم و ارادۀ مردم به وجود آمده است، خیر، امروز عظمت و شکوه قدم‌های شما در این تجمعات گستردۀ میثاق با امام و رهبری بودید پیوند با شهدا و انقلاب اسلامی نشان از اقتدار ایران اسلامی است.

خبر جدید  نخستین نمایشگاه نقاشی و کاردستی هیات کاراته استان لرستان

امام‌جمعه شهرستان الشتر با اشاره به عهد و پیمان مردم با رهبری افزود: مردم با عهد و پیمانی که با امام راحل (ره) خود با شهدای خود و امروز با امام و مقتدای خود، ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) بسته‌اند بر آن عهد و پیمان هستند و نشان به این نشان که دنیا مبهوت حضور باصلابت شما مردم همیشه درصحنه بوده و هست.
انتهای پیام/داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب