دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
3:02:00 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم پشتوانه نظام جمهوری اسلامی ایران هستند
مردم پشتوانه نظام جمهوری اسلامی ایران هستند
خرم اباد -ایرنا – معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: مردم پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و اگر مسئولین از مردم فاصله نگیرند، انقلاب اسلامی پابرجا خواهد بود.

به گزارش ایرنا سرهنگ علی حسین پازدار روز سه شنبه در ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران افزود: در چهل سالگی انقلاب باید دستاوردهای انقلاب را مرور و آنها را یادآوری کرد.
وی بیان کرد: مردم ایران اسلامی۴۰ سال با فراز و نشیب ها و هجمه های دشمن همچنان ثابت و استوار پای انقلاب ماندند.
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان مولود انقلاب، خود را دیده بان بصیر انقلاب می داند و در کنار مردم و روحانیت به نقش خود عمل می کند، افزود: برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از ۹ دی تا ۲۲ بهمن و با عنوان «نهضت روشنگری» برگزار می شود.
وی با تاکید بر اینکه انقلاب را به نفع خود مصادره نکنیم و این نعمت را متعلق به آحاد جامعه بدانیم، اظهار داشت: اگر مسئولان مانند مردم زندگی کنند و هم درد مردم باشند، انقلاب ماندگار است.
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان افزود: معرفی و تبیین دستاوردهای انقلاب باید مسجد محور و روحانی محور باشد و مردم خود باید انقلاب را حفظ و حراست کنند.
وی افزود: شایسته است در چهل سالگی انقلاب، مساجد چراغانی و مغازه ها در بازار یک پرچم بر افراشته کنند و در پاسداری از انقلاب و گرامیداشت پیروی انقلاب اقدام کند.
۷۲۷۴/۶۰۶۰

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  خسارات ناشی از سیلاب در لرستان باید کاهش یابدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد