یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
13:28:08 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرکز اورژانس بیمارستان «ابن سینا» شهرستان دلفان افتتاح شد
مرکز اورژانس بیمارستان «ابن سینا» شهرستان دلفان افتتاح شد
به گزارش خبرنگار مهر، مرکز اورژانس بیمارستان ابن سینا شهرستان دلفان ظهر امروز شنبه افتتاح شد. امیر رضائیان رئیس شبکه بهداشت و درمان دلفان در مراسم افتتاح این مرکز گفت: مرکز ۲۵ تختخوابی اورژانس بیمارستان ابن سینا با اعتبار ۱۵میلیارد ریال ساخته شده است. وی یادآور شد: اقدامات صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان […]

به گزارش خبرنگار مهر، مرکز اورژانس بیمارستان ابن سینا شهرستان دلفان ظهر امروز شنبه افتتاح شد.

امیر رضائیان رئیس شبکه بهداشت و درمان دلفان در مراسم افتتاح این مرکز گفت: مرکز ۲۵ تختخوابی اورژانس بیمارستان ابن سینا با اعتبار ۱۵میلیارد ریال ساخته شده است.

وی یادآور شد: اقدامات صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان در چند سال اخیر یک و نیم برابر تمامی اقدامات صورت گرفته تا قبل از این چند سال بوده است.

خبر جدید  استقلال خوزستان به مرحله بعد جام حذفی صعود کرد

شهرستان دلفان روی ریل توسعه قرار گرفته است

جعفر طولابی فرماندار دلفان نیز با اشاره به اینکه شهرستان دلفان روی ریل توسعه قرار گرفته است، اظهار داشت: عملکرد بهداشت و درمان در دولت تدبیر و امید در این شهرستان قابل قبول بوده اس.

وی خاطرنشان کرد: ما آمادگی حمایت و همکاری با دانشگاه علوم پزشکی برای اجرای طرح های حوزه بهداشت و درمان را داریم.

علی رستمیان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: انعکاس عملکرد دولت به معنی پویایی انقلاب است، دانشگاه علوم پزشکی اقدامات خوبی در دلفان انجام داده اما انتظار تلاش بیشتر برای محرومیت زدایی این شهرستان را داریم.

خبر جدید  بهره مندی شناورهای دریایی سنتی از سوخت یارانه ای

اجرای ۳۹ پروژه حوزه بهداشت و درمان در دلفان

کوروش ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز با اشاره به اینکه ۳۹ پروژه مختلف بهداشتی و درمانی با زیربنای ۱۸۰۰۰ مترمربع در شهرستان دلفان داریم، اظهار داشت: از این تعداد ۱۵ پروژه امسال به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه این پروژه ها حدود ۴۰۰میلیارد ریال اعتبار نیاز داشتند که ۳۳درصد آن را خیرین تقبل کردند، تصریح کرد: سال گذشته ۹۰ میلیارد ریال برای تجهیز بخش های مختلف بیمارستان ابن سینا دلفان هزینه شده است.

خبر جدید  صدور و تمدید گواهینامه ۲۲ آزمایشگاه همکار در لرستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان خاطرنشان کرد: امسال علاوه بر مرکز اورژانس، مرکز رادیولوژی دیجیتال DDR این بیمارستان نیز به بهره برداری می رسد.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب