یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
11:53:50 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئولان با متوسطین جامعه هم‌تراز باشند/جدیت دستگاه قضا در برخورد با فساد
مسئولان با متوسطین جامعه هم‌تراز باشند/جدیت دستگاه قضا در برخورد با فساد
گروه اجتماعی: دادستان کل کشور با بیان این‌که دستگاه قضا در رابطه با فساد کوتاه نخواهد آمد، اظهارکرد: رفع تبعیض و ساده‌زیستی مسئولان و مقامات انتظار مردم از مسئولان است و مردم انتظار دارند مسئولان و مدیران کشور حداقل با متوسطین جامعه هم‌تراز باشند. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری، […]

گروه اجتماعی: دادستان کل کشور با بیان این‌که دستگاه قضا در رابطه با فساد کوتاه نخواهد آمد، اظهارکرد: رفع تبعیض و ساده‌زیستی مسئولان و مقامات انتظار مردم از مسئولان است و مردم انتظار دارند مسئولان و مدیران کشور حداقل با متوسطین جامعه هم‌تراز باشند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور امروز یک‌شنبه، ۲۲ بهمن در مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در میدان ۲۲ بهمن شهر خرم‌آباد با گرامی‌داشت یاد و خاطره سه هزار و ۳۰۰ شهید لرستان، گفت: پپام این حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در درجه اول تجدید عهد و بیعت با اسلام، قرآن، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، امام و رهبری و شهداست.
وی افزود: پیام دوم این حضور حماسی بیمه کردن کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر توطئه‌های دشمنان و جاری کردن و دمیدن روح تازه در کالبد کشور و پیام قاطع و کوبنده ملت ایران به دشمنان است و این‌که بگویند تا پای جان حافظ انقلاب و ارزش‌ها خواهیم بود.
منتظری ادامه داد: در این‌جا به همه مسئولان و مدیران عالی، میدانی و میانی کشور با صدای رسا اعلام می‌کنیم که ما از شما تحقق آرمان‌های نظام مقدس و انقلاب و اجرای عدالت و قانون‌مداری را در همه عرصه‌ها و حوزه‌ها مطالبه می‌نمائیم.
دادستان کل کشور اضافه کرد: خدای متعال به ما نعمت اسلام و ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی را اعطا کرده و با این نعمت همه ما را به بوته امتحان و آزمایش قرار داده است کمااینکه باید توجه داشت جمهوریت و اسلامیت با هم معنا دارند و اسلامیت بدون جمهوریت و جمهوریت بدون اسلامیت منجر به انحراف است.
حجت‌الاسلام منتظری گفت: امروز مسائل امنیتی و اقتصادی کشور ما مورد هدف دشمن قرار گرفته است این در حالی‌است که رفع تبعیض و ساده‌زیستی مسئولان و مقامات انتظار مردم از مسئولان است و مردم انتظار دارند مسئولان و مدیران کشور حداقل با متوسطین جامعه هم‌تراز باشند.

خبر جدید  احزاب سیاسی عمل‌گرا باشند

مسئولان با متوسطان جامعه هم‌تراز باشند/جدیت دستگاه قضا در برخورد با فساد

وی افزود: امام علی(ع) خود را هم‌تراز با فقیرترین مردم قرار می‌داد لذا در نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز انتظار این است که مدیران حداقل با قشر متوسط جامعه هم‌تراز باشند کمااینکه زندگی رهبر معظم انقلاب از زندگی اقشار متوسط جامعه نیز پایین‌تر است.
دادستان کل کشور با تاکید بر این‌که مبارزه با فساد در همه انواع باید در درجه اول قرار بگیرد، بیان کرد: ما تابع و مؤمن به قرآنی هستیم که در آیات ابتدایی سوره مبارکه «فجر» این کتاب مقدس خدای متعال به ما هشدار می‌دهد اگر فساد در یک جامعه رواج پیدا کند نتیجه قهری فساد نابودی آن جامعه است، لذا در جامعه اسلامی فساد ولو کم آن نیز غیر قابل قبول است و دستگاه قضا در رابطه با فساد کوتاه نخواهد آمد.

دستگاه قضایی در مبارزه با فساد کوتاه نخواهد آمد

حجت‌الاسلام منتظری با یادآور این‌که دستگاه قضایی در مبارزه با فساد کوتاه نخواهد آمد، اظهارکرد: دادستان‌ها موظف و ملکلف هستند نسبت به فساد در بخش‌های مختلف و همچنین صیانت از حقوق عامه مردم با جدیت و پشتکار ورود پیدا کنند و از هیچ انگ، تهمت و افترایی از طرف زراندوزان و زورمندان هراسی به دل راه ندهند.

خبر جدید  برگزاری ۴۰ گفتمان دینی در مدارس دلفان

وی افزود: با توجه به این‌که وظیفه دستگاه قضا مبارزه با فساد است لذا از مسئولان و مدیران می‌خواهیم نظارت خود را ارتقاء ببخشند و اجازه ندهند فسادی در حوزه کاری آنها رخ دهد.البته همه نسبت به این مسئله واقف هستیم که در بخش‌هایی فساد وجود دارد اما گسترش و شیوع آن‌چنانی ندارد و هیچ شخصی اجازه ندارد هم به موجب قانون و هم به موجب تکالیف اداری بخواهد بر فساد پرده‌پوشی کند.

دادستان کل کشور با بیان این‌که در مسئله مبارزه با فساد تک‌تک آحاد مردم مسئولیت دارند و انتظار از مردم این است هر جا فسادی می‌بینند آن‌را به مسئولان اطلاع دهند، به توطئه‌های دشمن بر ضد نظام و انقلاب اشاره کرد و گفت: دشمن به‌طور مستقیم و غیرمستقیم هویت انقلابی و اسلامی، وحدت و یکپارچگی و ارزش‌های اخلاقی و مذهبی ملت ما را هدف قرار داده است.

وی افزود: با توجه به شکست‌هایی که دشمن از جانب ملت ایران در عرصه‌های مختلف دیده و جنگ سخت و نرم او بر علیه این کشور به یرانجام نرسیده لذا بر سر انتقام برآمده است دشمن همواره ملت ایران را تروریست خطاب کرده و با تحریم‌های ظالمانه عرصه زندگی را بر مردم ایران تنگ کرده است کمااینکه شاهد بودیم گروه تکفیری داعش را به‌وجود آورد آنها را مسلحه و از جهات مختلف پشتیبانی کرد و وقتی با شکست داعش در سوریه مواجه شد تاکتیک و استراتژی خود علیه ملت ایران را تغییر داد اما باید بدانیم استراتژی و تاکتیک دشمن در قبال ملت و کشور ایران همان تاکتیک و استراتژی است که همه این سال‌ها بر علیه کشور ما به‌کار گرفته و دشمن هیچ‌گاه دلسوز ملت ایران نبوده و نخواهد بود.

خبر جدید  لرستان ، بخش خبری 19:30 دوشنبه 15 مرداد ماه

وی در بخشی از سخنانش به حمایت دشمن از اغتشاشگران طی ماه‌های گذشته در کشور اشاره کرد و گفت: دشمن در جریان اغتشاشاتی که طی دی‌ماه امسال در کشور به‌وقوع پیوست را به‌کار گرفت کمااینکه ترامپ فکر می‌کرد با آشوبی که برخی اغتشاشگران در ایران راه انداخته‌اند می‌تواند جای پایی پیدا کند اما شما مردم با حضور در صحنه پیام خود را به دشمن رساندید.

دادستان کل کشور با یادآوری این‌‌که امروز هم این ملت به حمایت از انقلاب و امام و رهبری پا به صحنه گذاشته است، خاطرنشان کرد: دشمن وحدت، یکپارپگی و امید ملت ایران را هدف قرار داده باید سعی کنیم در جامعه رخنه و شکافی به‌وجود نیاید که دشمن از آن بهره بگیرد این در حالی‌است که نقد و بیان ضعف‌ها و اشکالات حق مردم است اما باید هوشیار باشیم و به‌گونه‌ای رفتار نکنیم که بهانه به دست دشمن بیفتد باید مراقب باشیم نقد ما منجر به تضعیف و تخریب نشود.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب