سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
12:11:10 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئولیت‌شناسی، عدالت‌محوری و تکریم ارباب‌رجوع؛ از محورهای کار در آموزش و پرورش
مسئولیت‌شناسی، عدالت‌محوری و تکریم ارباب‌رجوع؛ از محورهای کار در آموزش و پرورش
گروه فرهنگی ـ سرپرست آموزش و پرورش لرستان نظم‌پذیری، مسئولیت‌شناسی، اخلاص، خدمت صادقانه، عدالت‌محوری و تکریم ارباب‌رجوع را ازجمله محورهای کار در آموزش و پرورش برشمرد و تاکیدکرد: نباید این حس در مراجعان ایجاد شود که احساس کنند فردی بر اساس روابط می‌تواند حق دیگران را تضییع کند. به گزارش ایکنا از لرستان، سیداحمدعلی موسوی‎نیا، […]

گروه فرهنگی ـ سرپرست آموزش و پرورش لرستان نظم‌پذیری، مسئولیت‌شناسی، اخلاص، خدمت صادقانه، عدالت‌محوری و تکریم ارباب‌رجوع را ازجمله محورهای کار در آموزش و پرورش برشمرد و تاکیدکرد: نباید این حس در مراجعان ایجاد شود که احساس کنند فردی بر اساس روابط می‌تواند حق دیگران را تضییع کند.

به گزارش ایکنا از لرستان، سیداحمدعلی موسوی‎نیا، سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش لرستان امروز، ۱۲ اسفند در اولین جلسه شورای اداری آموزش و پرورش لرستان در سخنانی آموزش و پرورش را منشاء تحول در جهان امروزی برشمرد و گفت: نظم‌پذیری، مسئولیت‌شناسی، اخلاص، خدمت صادقانه، عدالت‌محوری و تکریم ارباب‌رجوع ازجمله محورهای کار در آموزش و پرورش است.
وی از تلاش‌های بی‌شائبه معلمان در اقصی‌نقاط استان تقدیر کرد و افزود: با وجود رشد تکنولوژی در جهان امروزی، هیچ چیزی نتوانسته است جای معلم و کلاس درس را پُرکند و باز هم مهم‌ترین نقش و تاثیر را در فرایند تعلیم و تربیت معلم در کلاس درس بر عهده دارد.
موسوی‎نیا ادامه داد: هزینه کردن در آموزش و پرورش، نوعی سرمایه‌گذاری است که نتایج آن به مراتب بیشتر و ملموس‌تر از سایر سرمایه‌گذاری‌هاست.

خبر جدید  حدیث‌نگاشت/ ثواب آموزش قرآن به فرزندان

سند تحول بنیادین؛ نقشه راه و راهبرد متولیان تعلیم و تربیت

وی سند تحول بنیادین را نقشه راه و راهبرد متولیان تعلیم و تربیت در انجام رسالت خطیر فرهنگ‌سازی در کشور عنوان و اظهارکرد: در این سند ابعاد مختلف تربیتی، فرهنگی، آموزشی و …. به دقت پیش‌بینی شده که در برخی ابعاد پیشرفت خوبی حاصل شده و در برخی دیگر هم تا رسیدن به مطلوب فاصله هست.
وی تاکیدکرد: به استناد فصل دو این سند مبنای تعلیم و تربیت در آموزش و پرورش تکیه بر آموزه‌های دینی و انقلابی است و باید با نگاه به سیره و منش ائمه معصومین (ع)، رهنمودهای بنیانگذار کبیر انقلاب(ره) و منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، تربیت دینی دانش‌آموزان با محوریت سیاست‌های راهبردهای دولت تدبیر و امید تداوم یابد.
سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش لرستان پذیرش مسئولیت را مبتنی‌بر تکلیفی دانست که از طرف مقام عالی وزارت به وی تفویض شده و ادامه داد: ما مقید به انجام تکلیفیم و نباید این مسئولیت‌ها نگاه ما را در خدمت‌ به مردم و فرهنگیان دچار خلل کند.
وی تاکیدکرد: باید با همت و اراده راسخ رسالت خود را انجام داد و نباید اجازه دهیم این تغییر و تحولات مدیریتی ذره‌ای در جدیت و اراده ما تاثیر منفی بر جای بگذارد .
سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش لرستان با بیان این‌که طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی در سطح مدارس در حال اجراست که باید با نظارت دقیق پیگیری شود که وقفه‌ای در اجرای این برنامه‌ها پیش نیاید، سطح اعتماد مردم به فرهنگیان و آموزش و پرورش را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: باید تلاش کنیم تا این اعتماد و آرامش در سطح مختلف حوزه‌های صف و ستاد به قوت تداوم یابد و جامعه شاهد بالندگی، نشاط و حرکت عالمانه دستگاه تعلیم و تربیت باشد.

خبر جدید  حدیث‌نگاشت/ ثواب آموزش قرآن به فرزندان

قومیت‌گرایی، سیاست‌زدگی و رابطه‌گرایی یک آسیب جدی است

وی نظم‌پذیری، مسئولیت‌شناسی، اخلاص، خدمت صادقانه، عدالت‌محوری و تکریم ارباب‌رجوع را ازجمله محورهای کار در آموزش و پرورش برشمرد و ادامه داد: نباید این حس در مراجعین ایجاد شود که احساس کنند فردی بر اساس روابط می‌تواند حق دیگران را تضییع کند.
موسوی‌نیا تصریح کرد: قومیت‌گرایی، سیاست‌زدگی و رابطه‌گرایی یک آسیب جدی است و باید از آن اجتناب کرد و اجازه نداد این حواشی بر متن تعلیم و تربیت تاثیر بگذارد.

خبر جدید  آمادگی مرزبانان ایران و عراق برای خدمات رسانی به زوار اربعین

مسئولیت‌شناسی، عدالت‌محوری و تکریم ارباب‌رجوع؛ از محورهای کار در آموزش و پرورش

وی در ادامه به مطالبات فرهنگیان هم اشاره کرد و افزود: در ماه پایانی سال قرار داریم و ضرورت دارد با جدیت از طریق وزارت مشکلات و مطالبات فرهنگیان دنبال شود و بستر مناسب برای تسویه این مطالبات فراهم شود.
موسوی‌نیا در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر این‌که مسئولیت امانتی است که باید تمام تلاش را برای حفظ آن و خدمت به مردم انجام داد، ادامه داد: باید از حواشی پرهیز کرد و با قوت در تعلیم و تربیت نسل آینده‌ساز کارکرد و نسلی قانونمند و جامعه‌پذیر را برای توسعه و آبادانی کشور پرورش داد .
وی در پایان سخنان خود از تلاش‌های مدیرکل سابق آموزش و پرورش لرستان تقدیر کرد و گفت: این مسئولیت‌ها گذرا است و باید به‌دنبال کسب رضایت الهی و اعتماد مردم بود.

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد