سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
15:56:00 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسابقات آمادگی جسمانی بانوان لرستان با حضور ۱۵ تیم برگزار شد
مسابقات آمادگی جسمانی بانوان لرستان با حضور ۱۵ تیم برگزار شد
به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت بزرگداشت دانشمند فرزانه خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، با هدف ایجاد فضایی صمیمی و پویا در بین بانوان شاغل دستگاه های اجرایی شهرستان خرم آباد، یک دوره مسابقات آمادگی جسمانی برگزار شد. این مسابقات با حضور بیش از ۱۵ تیم از دستگاه های دولتی و اجرایی از شرکت […]

به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت بزرگداشت دانشمند فرزانه خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، با هدف ایجاد فضایی صمیمی و پویا در بین بانوان شاغل دستگاه های اجرایی شهرستان خرم آباد، یک دوره مسابقات آمادگی جسمانی برگزار شد.

این مسابقات با حضور بیش از ۱۵ تیم از دستگاه های دولتی و اجرایی از شرکت مخابرات منطقه لرستان، دادگستری، آموزش پرورش ناحیه ۱، آب فای شهری استان، معاونت نگهداری و پشتیبانی فنی، جهاد کشاورزی، دانشگاه علوم پزشکی، آموزش پرورش۲، تامین اجتماعی، مخابرات شهرستان، بیمه معلم در مجموعه ورزشی پیام مخابرات برگزار شد.

خبر جدید  ترافیک روان در محور ایلام-مهران

مسابقات در سه رده سنی برگزار شد که در پایان مسابقات عناوین ذیل توسط کارکنان دستگاه های اجرایی به دست  آمد.

در رده سنی نخست، مقام اول و مدال طلا به شیرین محب زاده از آموزش پرورش ناحیه ۱، مقام دوم و مدال نقره به مریم جعفری از شرکت مخابرات منطقه لرستان و مقام سوم و مدال برنز به فاطمه بهاری از دانشگاه علوم پزشکی لرستان رسید.

در رده سنی دوم، مریم دانیال نیا از اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲، زهرا ولی نیا از مخابرات شهرستان خرم آباد و مقام سوم و سمانه حسینی از معاونت نگهداری و پشتیبانی فنی مخابرات خرم آباد مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

خبر جدید  گزارش تصویری از اعتراض خبرنگاران به انحلال دانشکده علوم قرآنی خرم‌آباد

همچنین در رده سنی سوم مقام اول و مدال طلا به زینب دالوند از صدا و سیما، مقام دوم و مدال نقره به لیلا ماسوری از شرکت مخابرات استان و مقام سوم و مدال برنز به فاطمه موسوی از مخابرات شهرستان خرم آباد رسید.

کادر داوری این مسابقات به عهده مژگان محمدزاده، معصومه رک رک، معصومه رمضانی زاده، لیدا علایی و سمیه نصیریان بود و مریم جعفری مسئولیت کمیته آمادگی جسمانی کارکنان دولت را به عهده داشت.

خبر جدید  حریق در تانکر حمل مواد سوختی/آزاده راه خرم‌آباد - پل‌زال مسدود شد

در پایان رقابت‌ها علاوه بر حکم و مدال و جوایز به تیم های اول تا سوم، شرکت مخابرات منطقه لرستان، آموزش پرورش ناحیه ۲ و مخابرات شهرستان خرم آباد کاپ و حکم قهرمانی تیمی و دادگستری استان کاپ و حکم اخلاق را از آن تیم خود کردند.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب