چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
13:40:23 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسابقات کاراته بانوان خرم‌آباد در سبک‌های کنترلی برگزار شد
مسابقات کاراته بانوان خرم‌آباد در سبک‌های کنترلی برگزار شد
به گزارش خبرگزاری مهر، مسابقات کاراته بانوان شهرستان خرم آباد در تمامی رده های سنی و در سبک های کنترلی برگزار شد. این مسابقات به منظور بالا بردن آمادگی ورزشکارانی که قصد شرکت در مسابقات انتخابی تیم ملی را دارند، برگزار شد؛ همچنین با برگزاری این مسابقات در بخش نونهالان شناسایی استعداد ها در این […]

به گزارش خبرگزاری مهر، مسابقات کاراته بانوان شهرستان خرم آباد در تمامی رده های سنی و در سبک های کنترلی برگزار شد.

این مسابقات به منظور بالا بردن آمادگی ورزشکارانی که قصد شرکت در مسابقات انتخابی تیم ملی را دارند، برگزار شد؛ همچنین با برگزاری این مسابقات در بخش نونهالان شناسایی استعداد ها در این رده سنی در دستور کار بود.

خبر جدید  لرستان ، بخش خبری 19:30 شنبه 10 شهریور

همچنین در این مسابقات از زهرا کاردان مربی کاراته و حنانه سیفی قهرمان خرم آبادی که در مسابقات انتخابی تیم ملی مقام کسب کرده بود نیز تجلیل شد.

الهام علیزاده، فاطمه محسنی زاده، ماندانا بخشی، اعظم داوطلب، سارا رضاییان راد، فروزان حسین پناه، زهرا کاردان، سمانه سپهوند، زهره جمال زاده، فهیمه بخشی، فرحناز محبی، مریم والی زاده، فهیمه شرفی، فاطمه غلامی فعلی، مرضیه رمضانی، شیرین کهزادی نیا، نسیم احمدی، فرشته تابان، سمیرا پرنیان، هاجر رشنو، عاطفه منصوری کیا، مهتاب ایزدی، فاطمه معنوی فر، نیلوفر خورشیدی، پریا احمدی و بهارک پارسا داوری این دوره از مسابقات را برعهده داشتند.

خبر جدید  لرستان ، بخش خبری 23:00 چهار شنبه 25 مهر

در پایان این مسابقات، از نفرات برتر با اهداء لوح و مدال تجلیل شد.

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب