یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
13:24:54 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکلات کاری پیمانکاران در لرستان بررسی می‎شود
مشکلات کاری پیمانکاران در لرستان بررسی می‎شود
نایب رئیس اتاق بازرگانی لرستان گفت: مشکلات کاری پیمانکاران بررسی می‎شود. به گزارش ایسنا، محمد خاکی در جلسه کمیته کارشناسی شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی اظهار کرد: در راستای ماده ۱۲ قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار تمامی تشکل‎های اقتصادی کشور می‎توانند خواسته‎ها و درخواست‎های خود را در رابطه با مقررات مخل حوزه […]

نایب رئیس اتاق بازرگانی لرستان گفت: مشکلات کاری پیمانکاران بررسی می‎شود.

به گزارش ایسنا، محمد خاکی در جلسه کمیته کارشناسی شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی اظهار کرد: در راستای ماده ۱۲ قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار تمامی تشکل‎های اقتصادی کشور می‎توانند خواسته‎ها و درخواست‎های خود را در رابطه با مقررات مخل حوزه کسب و کار خود منعکس کنند تا ما براساس آن جلسات کارشناسی تشکیل داده و نتیجه جلسات را در شورای گفت‎و‎گوی دولت و بخش خصوصی مطرح و راهکار و مصوبه‎ مناسب برای رفع موانع کسب و کار ارائه دهیم و آن را به دستگاه‎های اجرایی نیز ابلاغ کنیم.

خبر جدید  تصادف زنجیره‎ای در بروجرد باعث کشته و مصدوم شدن ۷ نفر شد

وی ادامه داد: در حال حاضر پیمانکاران استان مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را مطرح کردند که دو مورد از آنها در ارتباط با نحوه برداشت سلیقه‎ای از آیین نامه‎ها بود.

خاکی اضافه کرد: مقرر شد انجمن پیمانکاران شرکت‎های ساختمانی یا عمرانی با همکاری اتاق بازرگانی پیشنهادات خود را در خصوص مشکلات کاری پیمانکاران به دفتر فنی استانداری داده تا پس از طرح در شورای فنی استان، در قالب آیین نامه واحد به دستگاه‎های اجرایی برای اجرا ابلاغ شود.

خبر جدید  تونل آزادی ایلام بازگشایی شد

نایب رئیس اتاق بازرگانی لرستان افزود: از دیگر مشکلات کسب و کار پیمانکاران استان، مباحث مالیاتی و تهاتر بدهی‎های دولت و ارزش افزوده پیمانکاران بود چراکه بخشی از آن آیین نامه در استان در حال اجراست اما بخشی از آن به دلیل عدم شفافیت قانون بناست که در شورای گفت‎و‎گوی ملی پیگیری شود.

خبر جدید  زمین پرتاب‌های مجموعه ورزشی تختی خرم‌آباد همچنان خاکی است

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب