پنج شنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۹
3:02:16 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مطالبه تخصیص آب لرستان با جدیت پیگیری می شود
مطالبه تخصیص آب لرستان با جدیت پیگیری می شود
خرم آباد – ایرنا – عضو کمیسیون عمران و نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات چندین ساله و به حق لرستان در مساله آب و تخصیص های این حوزه از طریق قانونی و با جدیت پیگیری می شود.

مجید کیانپور روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: طی چند سال گذشته تخصیص آب به لرستان داده نشده که بازنگری در این مساله ضروری است.
وی اظهار داشت: حجم تولید آب در لرستان هشت میلیون متر مکعب است در حالیکه استان سهمی از این نعمت ندارد و سدهای در دست ساخت پس از سال ها به دلیل کمبود اعتبار بهره برداری نشده اند.
وی با تاکید بر تامین اعتبار طرح های آبی لرستان تصریح کرد: جلوگیری از سیلاب های فصلی لرستان و تامین آب شرب و کشاورزی از ضروریات منطقه است که دولت باید توجه ویژه ای به تخصیص اعتبار در این راستا داشته باشد.
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی شهرهای لرستان با تنش آبی شدید مواجه هستند در حالیکه استان از سرچشمه های دز و کرخه محسوب می شود اما تهدید کم آبی در منطقه یک مساله جدی است.
۷۲۶۹/۶۰۶۰

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  خسارات ناشی از سیلاب در لرستان باید کاهش یابدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد