چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹
20:38:28 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معادن بلوکه‌شده توسط دولت و بخش خصوصی آزاد می‌شوند
معادن بلوکه‌شده توسط دولت و بخش خصوصی آزاد می‌شوند
به گزارش خبرنگار مهر، راضیه لک عصر سه شنبه در آیین افتتاح کارخانه تولید ورق خرم آباد با اشاره به اینکه با افکار جدید و استفاده از ایده های جوانان زمینه را برای اشتغال باید فراهم کنیم، اظهار داشت: الان مشکل اصلی کشور مشکل اشتغال است، ظرفیت در دولت پر شده است و تقریبا کار […]

به گزارش خبرنگار مهر، راضیه لک عصر سه شنبه در آیین افتتاح کارخانه تولید ورق خرم آباد با اشاره به اینکه با افکار جدید و استفاده از ایده های جوانان زمینه را برای اشتغال باید فراهم کنیم، اظهار داشت: الان مشکل اصلی کشور مشکل اشتغال است، ظرفیت در دولت پر شده است و تقریبا کار دولتی مفهومی ندارد.

وی با بیان اینکه متاسفانه جوانان ما فقط به کار دولتی فکر می کنند و این همه خلاقیت و فکر و توانمندی خود را محدود به بخش دولتی می کنند، تصریح کرد: اینکه چگونه برای جوانان برنامه ریزی کنیم که خودشان کارآفرین شوند و اشتغالزایی کنند هنری است که مسئولان کشور باید داشته باشند.

خبر جدید  جزئیات بارش‌های سیل آسادر لرستان/خسارت به خانه‌ها و اراضی کشاورزی

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور با تاکید بر اینکه باید به سمتی برویم که دانشگاه های ایران به رده دانشگاه های کارآفرین بروند، این هم بسیار دشوار است، افزود: موضوع معدن و صنایع معدنی یک از موضوعات خیلی مهم برای اشتغالزایی است، اگر کار اکتشاف معدن انجام و نعمت های خدادادی شناسایی شوند در راستای توسعه صنایع می توانیم آنها را به کار بگیریم.

لک با اشاره به اینکه سرعت اکتشاف و فعالیت های معدنی کم است و صنایع آنطور که باید شکل نگرفته است، گفت: خوشبختانه وزیر صنعت، معدن و تجارت توجه ویژه ای به بخش معدن دارند، سازمان زمین شناسی نیز باید بتواند از مشکلات بیرون بیاید و ساختارها را شکل دهیم تا بتوان در راستای اشتغالزایی فعالیت کرد.

خبر جدید  کشف ۵۱۰ میلیون ریال پتوی قاچاق در استان ایلام

وی از پیش بینی درآمد اختصاصی برای سازمان زمین شناسی خبر داد و گفت: امیدواریم بتوانیم همکاری تنگاتنگی با بخش خصوصی داشته باشیم و کار اکتشافی و ژئوفیزیک هوایی را انجام دهیم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه سیاست کلی وزارت خانه این است که معادنی که در اختیار دولت هستند و تقریبا بلوکه شده اند و معادنی که از سوی بخش خصوصی معطل شده اند، آرام آرام آزاد شوند، ادامه داد: به دنبال این هستیم که کار معدن را یک مقدار مدیریت کنیم و به سمت آزادسازی محدوده هایی که توسط دولت، سازمان زمین شناسی و یا شرکت ایمیدرو سال هاست فعال نشده پیش برویم و مردم بتوانند روی آنها کار کنند.

خبر جدید  مشارکت دستگاه‌های اجرایی در مراسم خطبه‌خوانی حضرت زینب(س)

لک یادآور شد: فکر می کنیم با این سیاست وضعیت معادن کشور بهتر شود.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد