چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
16:13:53 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معرفی ۱۵ محصول سالم کشاورزی در لرستان
معرفی ۱۵ محصول سالم کشاورزی در لرستان
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی لرستان از معرفی ۱۵ محصول سالم در استان خبر داد. مجید جوادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مصرف‌کنندگان سلامت مواد غذایی است که کشاورزی ارگانیک پاسخی به این دغدغه‌هاست. وی اضافه کرد: استفاده از مواد و سموم شیمیایی، کودها، آنتی‌بیوتیک و… ممکن است سلامتی […]

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی لرستان از معرفی ۱۵ محصول سالم در استان خبر داد.

مجید جوادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مصرف‌کنندگان سلامت مواد غذایی است که کشاورزی ارگانیک پاسخی به این دغدغه‌هاست.

وی اضافه کرد: استفاده از مواد و سموم شیمیایی، کودها، آنتی‌بیوتیک و… ممکن است سلامتی انسان را به خطر اندازد.

خبر جدید  امیری: از اروپا پیشنهاد دارم/ عاشق آرسنال‌ام اما پرسپولیس را بیشتر دوست دارم

جوادی ادامه داد: توصیه‌های متخصصان سلامت غذایی درباره خطرات فراوان باقی مانده غیرمجاز کودها و سموم شیمیایی در محصولات کشاورزی و هشدارهای کارشناسان محیط زیست درباره آلودگی‌های خطرناک طبیعت ازجمله آلودگی ذخائر آب زیرزمینی و خاک به وضوح نشان می‌دهد که تولید محصول سالم باید به عنوان یکی از اولویت‌های بخش کشاورزی مدنظر قرار گیرد.

خبر جدید  نجات فرد بی‌خانمان گرفتارشده در زیر پل شهدای خرم‌آباد

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی لرستان بیان کرد: محصول سالم، عاری از عناصر و ترکیبات سمی و آلاینده بوده و یا با رعایت حداکثر باقی مانده مجاز سم و کود که برای بدن انسان ضرری نداشته باشد، تولید می‌شود.

وی افزود: در همین راستا امسال معرفی ۱۵ محصول سالم استان را در دستورکار قرار داده‌ایم. این محصولات بیشتر شامل سبزیجات، جالیزی و باغی است.
انتهای پیام

خبر جدید  تشکیل کارگروه ویژه نظارت برتخلفات ساختمانی در لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد