پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
18:08:30 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معلولین در فرودگاه خرم‌آباد با دست حمل می‌شوند
معلولین در فرودگاه خرم‌آباد با دست حمل می‌شوند
مدیرکل بهزیستی لرستان به وضعیت فرودگاه خرم‌آباد اشاره کرد و گفت: متأسفانه معلولین در فرودگاه با دست حمل شده که گاهی باعث تأخیر در پرواز می‌شود برای همین باید فکری به حال این موضوع کرد. به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر اسدالله حیدری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اداره بهزیستی قشر عظیمی از جامعه را […]

مدیرکل بهزیستی لرستان به وضعیت فرودگاه خرم‌آباد اشاره کرد و گفت: متأسفانه معلولین در فرودگاه با دست حمل شده که گاهی باعث تأخیر در پرواز می‌شود برای همین باید فکری به حال این موضوع کرد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر اسدالله حیدری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اداره بهزیستی قشر عظیمی از جامعه را تحت پوشش قرار می‌دهد که باید در تصمیم‌گیری‌ها مدنظر قرار گیرند.

خبر جدید  اتخاذ تمهیدات لازم در مرز چذابه با توجه به افزایش جمعیت زائران

حیدری خاطرنشان کرد: در بررسی‌های به عمل آمده ۲۰ تا ۲۵ درصد از مسافرین نوروزی را معلولین، جانبازان، افراد مسن و کودکان تشکیل می‌دهند که امکانات اولیه برایشان فراهم نیست. همچنین نمازخانه‌ها و مساجد اکثرا مناسب‌سازی نشده‌اند.

وی بیان کرد: برای بازدید بهتر این افراد از اماکن و مناطق دیدنی مانند قلعه فلک‌الافلاک باید راه دسترسی را تسهیل کرد و می‌توان در این مکان با استقرار ویلچر مشکلات آنان را کاهش داد.
انتهای پیام

خبر جدید  اختصاص ۱۲۰۰ تن آرد برای پخت نان طی ایام اربعینداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد