شنبه, ۳ آبان , ۱۳۹۹
14:59:47 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منتظر دریافت سهمیه تخم‌مرغ لرستان هستیم/ اعلام قیمت گوشت منجمد
منتظر دریافت سهمیه تخم‌مرغ لرستان هستیم/ اعلام قیمت گوشت منجمد
به گزارش خبرنگار مهر، سید حمید شاهرخی ظهر سه شنبه در ستاد تنظیم بازار لرستان با اشاره به اینکه در مهر و آبان ماه گذشته حدود ۶۰۰ تن مرغ مازاد بر مصرف از واحدهای مرغداری استان خریداری کرده ایم، اظهار داشت: خرید ما برای مرغ مازاد هر ساله در مهر و آبان اتفاق می افتد. […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید حمید شاهرخی ظهر سه شنبه در ستاد تنظیم بازار لرستان با اشاره به اینکه در مهر و آبان ماه گذشته حدود ۶۰۰ تن مرغ مازاد بر مصرف از واحدهای مرغداری استان خریداری کرده ایم، اظهار داشت: خرید ما برای مرغ مازاد هر ساله در مهر و آبان اتفاق می افتد.

وی با بیان اینکه ۲۰۰ تن از این میزان را به استان های همجوار ارسال کرده ایم، تصریح کرد: در حال حاضر ۴۲۰ تن مرغ منجمد در استان داریم که با قیمت ۵۸۰۰ تومان تحویل مباشر توزیع می دهیم و قیمت مصرف کننده آن نیز ۶۲۰۰ تومان است.

مدیر پشتیبانی امور دام لرستان با اشاره به اینکه گوشت قرمز منجمد وارداتی با قیمت ۲۲ هزار تومان تحویل مراکز توزیع می شود و بر حسب هزینه هایی که عامل انجام می دهد قیمت مصرف کننده آن مشخص می شود، گفت: در حال حاضر ۳۰ تن گوشت قرمز در استان داریم.

شاهرخی خاطرنشان کرد: تقاضایی برای گوشت قرمز منجمد در استان نداریم و همین ۳۰ تن را بعدا با مشکل مواجه می شویم که چطور توزیع کنیم.

وی با بیان اینکه گوشت قرمز منجمد بعد از ایام تعطیلات در خارج از استان توزیع می شود، تصریح کرد: قیمت مصرف کننده این گوشت ۲۳ هزار و ۵۰۰ تا ۲۴ هزار تومان است.

مدیر پشتیبانی امور دام لرستان ادامه داد: در مورد تخم مرغ فعلا سهمیه ای به استان وارد نشده، مکاتبات انجام شده و منتظر دریافت سهمیه خود هستیم.

خبر جدید  روغن زیتون در باز کردن عروق مؤثر استداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد