دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰
14:54:49 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
میدان بزرگ میوه و تره‌بار الیگودرز افتتاح شد
میدان بزرگ میوه و تره‌بار الیگودرز افتتاح شد
به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی استاندار لرستان امروز چهارشنبه با حضور در شهرستان الیگودرز چند طرح عمرانی و اقتصادی را افتتاح کرد. افتتاح میدان میوه و تره بار الیگودرز یکی از این پروژه ها بود که با اعتبار ۷ میلیارد تومان و در قالب تعاونی بهره برداری شد. علی آشتاب مدیرکل تعاون، کار […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی استاندار لرستان امروز چهارشنبه با حضور در شهرستان الیگودرز چند طرح عمرانی و اقتصادی را افتتاح کرد.

افتتاح میدان میوه و تره بار الیگودرز یکی از این پروژه ها بود که با اعتبار ۷ میلیارد تومان و در قالب تعاونی بهره برداری شد.

علی آشتاب مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان در این رابطه گفت: تعاونی میدان میوه و تره بار الیگودرز ۴۵ نفر عضو دارد، برای احداث آن ۷ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

وی با بیان اینکه با افتتاح این میدان میوه و تره بار ۳۰۰ نفر اشتغالزایی شده است، تصریح کرد: طرح توسعه این میدان میوه و تره بار نیز امروز کلنگ زنی شد که از طریق آن ۱۵۰ نفر به کار گرفته می شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان یادآور شد: میدان میوه و تره بار الیگودرز ۴۸ غرفه و دو بار فروشی دارد.

خبر جدید  شاخصه های پیشرفت فرهنگی هر کشور میزان مطالعه مردم آن جامعه استداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب