پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
14:16:37 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
میوه شب عید خریداری شد/ پرتقال والنسیا و سیب ارومیه در راه لرستان
میوه شب عید خریداری شد/ پرتقال والنسیا و سیب ارومیه در راه لرستان
به گزارش خبرنگار مهر، محمد آصفی ظهر سه شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار لرستان با اشاره به اینکه بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان قرار بود ۵۰۰ تن پرتقال و ۲۰۰ تن سیب برای تنظیم بازار عید لرستان توزیع شود، اظهار داشت: تاکنون ۳۰۰ تن پرتقال تامسون مازندران را تامین کرده ایم؛ پرتقال […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمد آصفی ظهر سه شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار لرستان با اشاره به اینکه بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان قرار بود ۵۰۰ تن پرتقال و ۲۰۰ تن سیب برای تنظیم بازار عید لرستان توزیع شود، اظهار داشت: تاکنون ۳۰۰ تن پرتقال تامسون مازندران را تامین کرده ایم؛ پرتقال تامسون در کشور با قیمت ۲ هزار و ۳۰۰ تومان خریداری شده اما ما در لرستان با قیمت هزار و ۹۷۵ تومان این محصول را خریداری کرده ایم.

وی با بیان اینکه این میزان پرتقال الان در سردخانه های استان ذخیره و نگهداری می شود، تصریح کرد: هنوز قیمت فروش دو محصول سیب و پرتقال شب عید مشخص نشده است.

مدیر تعاون روستایی لرستان از خریداری ۲۰۰ تن پرتقال والنسیا با قیمت ۳ هزار و ۴۰۰ تومان خبر داد و گفت: سه محموله دیگر پرتقال نیز داریم که در حال حمل به استان است.

آصفی با تاکید بر اینکه ما میوه ها را خالص خریداری کرده ایم، یعنی با کسر قیمت و وزن سبد حمل میوه آنها را خریداری کرده ایم و در نتیجه قیمت تمام شده ما پایین تر از کشور است، افزود: مکان های توزیع میوه ها نیز با همکاری شهرداری ها و اصناف مشخص شده است.

وی با اشاره به اینکه ۱۰۰ تن سیب نیز با قیمت کیلویی ۲۳۰۰ تومان خریداری شده است، ادامه داد: همچنین ۱۰۰ تن سیب ارومیه با قیمت ۲۳۵۰ تومان خریداری و به استان حمل کرده ایم.

خبر جدید  آزمون لیگ علمی پایا  با حضور 72 تیم برگزار شدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد